ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیفت شقیقه با نخ در زعفرانیه آشنا کنیم. با بیشتر شدن سن، ماهیچه‌ها، بافت‌ها و پوست صورت ما به خصوص اطراف چشم‌ها و گونه‌ها به تدریج آویزان می‌شوند. این افتادگی باعث افزایش چین و چروک دور چشم می شود و باعث افتادگی چشم می شود. لیفت شقیقه با نخ یک روش کم تهاجمی است که برای لیفت و سفت کردن پوست افتادگی شقیقه ها، اطراف چشم ها و اطراف گونه ها استفاده می شود. این روش یک جایگزین غیر جراحی برای جراحی های لیفت شقیقه سنتی برای جوان سازی عمومی صورت است. تا نتایج زیبایی شناسی طولانی مدت با ظاهری طبیعی برای بیمار داشته باشد. با استفاده از این روش لایه های سطحی پوست که به دلیل بیشتر شدن سن خاصیت ارتجاعی خود را از دست دادند به سمت بالا کشیده می شوند. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه لیفت شقیقه با نخ در زعفرانیه با ما همراه باشید.

لیفت شقیقه با نخ چیست؟

عمل لیفت شقیقه با نخ روشی اصلاحی برای افرادی است که بدون نیاز به جراحی می خواهند چین و چروک دور چشم و افتادگی چشم را از بین ببرند. لیفت شقیقه با نخ ها با استفاده از نخ های قابل جذب انجام می شود. این نخ ها با الگوی خاصی در زیر پوست قرار می گیرند تا پوست شل اطراف شقیقه ها، چشم ها و گونه ها را سفت کند.

این نخ ها حاوی خارهای ریز مانند هستند که به پوست می چسبند و پوست را در موقعیت جدید خود نگه می دارند. بلافاصله بعد از روز عمل، اثرات لیفت با نخ را به وضوح بر روی صورت خود می بینید و پس از گذشت حدود یک ماه، اثرات جوان کننده این عمل آشکار می شود. با تحریک نخ ها، فرآیند جدیدی از کلاژن سازی در اطراف نخ ها آغاز می شود که از پوست حمایت می کند و بافت آن را بهتر می کند.

این تکنیک به یک روش درمانی محبوب برای جوان سازی پوست تبدیل شده است زیرا دوره نقاهت کوتاهی دارد و نتایج فوری و قابل مشاهده عالی دارد که مدت طولانی دوام می آورد. عمل لیفت با نخ شقیقه را می توان با سایر روش های لیفت صورت با نخ مانند : بینی، لب، پیشانی، ابرو و ناف انجام داد، این روش نتایج طولانی مدت و ظاهری طبیعی را برای بیمار به ارمغان می آورد. برای انجام لیفت شقیقه سعی کنید بهترین دکتر لیفت شقیقه و ابرو در تهران را انتخاب کنید.

لیفت شقیقه با نخ چیست

نحوه لیفت شقیقه با نخ

پس از یک مشاوره کامل و ارزیابی فیزیکی، پزشک به شما اطلاع خواهد داد که آیا کاندید مناسبی برای این روش هستید یا خیر. همه گزینه ها در نظر گرفته شده و تصمیم برای ادامه درمان گرفته می شود. پس از آن رزرو انجام می شود و مشاوره با پرستار انجام می شود تا شما را برای این عمل آماده کند. این روش توسط پزشک انجام می شود. این درمان بدون درد است و شما فقط به آرامبخشی سبک نیاز دارید. این روش حدود 2 ساعت طول می کشد.

پزشک با گذاشتن نخی که نقش قلاب را دارد، لایه های پوست را به سمت بالا می کشد و در نتیجه پوست سفت می شود و برای این کار از روش بخیه زدن استفاده می کند. در این روش نخ به صورت استراتژیک قرار می گیرد تا پوست را در جای خود نگه دارد، هیچ برشی روی پوست ایجاد نمی شود و نخ و بافت فیبری تولید شده پس از آن اثر لیفتینگ را ایجاد می کند. عمل لیفت با نخ شقیقه یک درمان یک مرحله ای است و اثرات آن تا چندین سال باقی می ماند. پزشک ممکن است ترکیبی از چندین روش درمانی را برای بهبود نتایج درمان پیشنهاد کند.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای لیفت شقیقه با نخ هستند؟

عمل لیفت شقیقه با نخ برای افرادی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند باید با احتیاط انجام شود. برای بیمار مهم است که با پزشک خود در مورد تمام داروهایی که در حال حاضر استفاده می کند و سابقه پزشکی دقیق خود از جمله فشار خون بالا، بیماری قلبی، عفونت های پوستی، استفاده از داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی و کم خونی، مشورت کند. اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، قبل از انجام هر گونه درمانی با پزشک خود مشورت کنید. این درمان برای بیمارانی که پوست آن ها خیلی نازک است یا به دلیل سن دچار کمبود بافت چربی هستند، توصیه نمی شود. یک متخصص پوست می تواند به شما توصیه کند که آیا شما کاندید مناسبی برای این درمان هستید یا خیر.

نحوه لیفت شقیقه با نخ

مزایای لیفت شقیقه

در ادامه با مزایای لیف شقیقه با نخ آشنا می شوید :

ظاهر سفت تر پوست

باز هم، با تحریک تولید کلاژن جدید، نخ ها به طور طبیعی پوست شما را سفت می کنند و به کم شدن افتادگی شقیقه ها کمک می کنند.

نتیجه فوری

روش لیفت شقیقه با نخ، با استفاده از نخ های قابل جذب، افتادگی پوست شقیقه ها ناشی از بیشتر شدن سن را اصلاح کرده و شکل جدید آن را پشتیبانی می کند. در این روش درمانی، متخصص پوست بخیه های قابل جذب خاصی را در لایه های عمیق تر پوست شما قرار می دهد. از آنجایی که این نخ ها از یک پلیمر زیست تخریب پذیر ساخته شدند، به مرور زمان به آرامی جذب بدن شما می شوند. معرفی این نخ ها به طور طبیعی فرآیند ساخت کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک را تحریک می کند تا ظاهری جوان تر و صاف تر برای مدت طولانی نشان دهد.

نتیجه دراز مدت

علاوه بر لیفت فوری پوست، معرفی فیبرهای قابل جذب باعث تحریک تدریجی تولید کلاژن می شود. این فرآیند منجر به تشکیل شقیقه های پرتر و جوان‌تر می‌شود که نتایج آن 12 ماه طول می‌کشد.

کم شدن چین و چروک

وجود این نخ ها خطوط و چین و چروک های ظریف را صاف می کند، زیرا باعث تحریک تولید کلاژن جدید می شود.

نداشتن دوره نقاهت

جراحی لیفت شقیقه و ابرو به یک دوره نقاهت طولانی پس از جراحی نیاز دارد و به یک دوره بهبودی حدود یک ماهه نیاز دارید، اما در مورد لیفت با نخ اینطور نیست. عمل لیفت شقیقه با نخ تنها به حدود دو تا سه روز استراحت بعد از عمل نیاز دارد.

بعد از لیفت شقیقه با نخ چه مراقبت هایی باید انجام شود؟

حرکات صورت را برای یک روز محدود کنید. پس از انجام این درمان حتما یک روز کامل استراحت کنید. سعی کنید شب اول بعد از جراحی به جای پهلو به پشت بخوابید. در هفته اول پس از جراحی، روزی پنج بار و هر بار به مدت چند دقیقه، یخ را روی شقیقه های خود بمالید، به خصوص اگر کبودی یا تورم خفیف دارید. بهتر است تا دو هفته پس از درمان از مصرف آسپرین خودداری کنید. سعی کنید یک هفته سر خود را بالا نگه دارید. حداقل به مدت سه هفته از کشیدن شقیقه ها، ماساژ دادن، مالش یا لایه برداری پوست خودداری کنید.

حداقل تا 12 ساعت پس از عمل، صورت خود را نشویید و دست نزنید. از فشار دادن یا کشیدن شقیقه های خود خودداری کنید. زیرا می تواند منجر به ناهماهنگی سیم ها شود. شما می توانید تا جایی که می خواهید حرکت کنید، اما سعی کنید تا سه هفته هیچ فعالیت سنگین یا بلند کردن اجسام سنگین انجام ندهید. در صورت لزوم، می توانید پس از عمل از داروهای مسکن استفاده کنید. سعی کنید بعد از غذا از مسکن استفاده کنید تا از خطر تهوع جلوگیری کنید. حداقل یک هفته بعد از عمل نباید از طریق نی آب بنوشید و باید مایعات فراوان بنوشید.

به مدت یک هفته غذاهای نرم بخورید. حداقل به مدت 48 ساعت از آرایش یا کرم روی صورت خود اجتناب کنید. احساس درد یا ناراحتی خفیف در دو روز اول بعد از عمل طبیعی است و به تدریج کم می شود. حداقل تا دو هفته پس از لیفت شقیقه با نخ از هرگونه درمان دندانپزشکی خودداری کنید. دستورالعمل های مراقبت از اسکار را که پزشک به شما می دهد دنبال کنید. توصیه می شود برای جلوگیری از تورم به پشت بخوابید. همچنین شما می توانید برای آشنا شدن با مراقبت های بعد از لیفت صورت به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید تا با این اقدامات بیشتر آشنا شوید.

مزایای لیفت شقیقه با نخ 

عوارض لیفت شقیقه با نخ 

مهم است که قبل از انجام عمل، هر گونه شرایط پزشکی از قبل موجود را به متخصص خود اطلاع دهید. مانند هر روش درمانی، درصدی خطر وجود دارد و مهم است که قبل از تصمیم گیری برای انجام درمان، خطرات مربوط به آن را درک کنید. اکثر بیماران این عوارض جانبی را تجربه نمی کنند، بهتر است قبل از آن با پزشک خود در میان بگذارید. شایع ترین عوارض جانبی تورم و کبودی خفیف، درد و خونریزی است که ظرف چند ساعت تا چند روز از بین می رود. در صورت مشاهده هر گونه عوارض جانبی دیگر، از تماس با پزشک خود دریغ نکنید، زیرا تمام درمان های پوستی تزریقی، حتی در تمیزترین محیط ها، خطر عفونت را به همراه دارند.

دوران بهبودی بعد از لیفت شقیقه با نخ چقدر طول می کشد؟

یکی از بزرگترین مزایای درمان با نخ نسبت به جراحی لیفت صورت این است که زمان بهبودی بسیار کوتاه است. بیمارانی که تحت عمل لیفت صورت قرار می گیرند باید بیهوش شوند و چند روز در خانه استراحت کنند، اما لیفت صورت با چنین مشکلاتی همراه نیست. بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار می گیرند حداقل تا سه روز پس از عمل نیاز به کمک اعضای خانواده دارند، بنابراین در صورت داشتن فرزند کوچک، به پرستار نیاز است. بیماران شاغل به یک تا دو هفته مرخصی نیاز دارند تا صورتشان بهتر شود.

از طرفی دوره نقاهت لیفت صورت با نخ به سرعت می گذرد و از آنجایی که بیمار تحت بی حسی موضعی است با عوارض بیهوشی عمومی مواجه نخواهد شد و پس از اتمام کار پزشک ممکن است به خانه یا محل کار خود بازگردد.  برخی از بیماران پس از لیفت با نخ دچار درد، قرمزی و تورم می‌شوند، اما این مشکل به سرعت برطرف می‌شود و منعی برای بازگشت به کار نخواهند داشت. مصرف مسکن پس از لیفت با نخ به ندرت اتفاق می افتد. دوره نقاهت پس از نخ کشیدن صورت به سرعت می گذرد، اما بیمار باید در طول دوره نقاهت به چند نکته مهم توجه کند.

مهمترین مسئله ای که بیمار باید در نظر داشته باشد این است که به هیچ وجه صورت خود را دستکاری نکند و حداقل به مدت یک هفته از تمیز کردن صورت و استفاده از مرطوب کننده در نواحی درمان خودداری کند. بیمار باید بسیار مراقب باشد که هنگام خواب صورت خود را محکم روی بالش فشار ندهد تا از حرکت بخیه جلوگیری شود. لیفت صورت با عوارض بسیار کمی همراه است زیرا روشی غیر تهاجمی است، این روش باعث ایجاد بافت اسکار یا کبودی شدید، خونریزی و سایر عوارضی که در حین جراحی لیفت صورت ایجاد می شود، نخواهد شد.

هزینه لیفت شقیقه با نخ در زعفرانیه

لیفت پوست شقیقه با روش های مختلفی انجام می شود که بسته به جزئیات صورت هر فرد می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل روش استفاده شده، نوع نخ و تجربه پزشک و کلینیکی که انتخاب می کنید در هزینه لیفت شقیقه با نخ در زعفرانیه موثر است. از دیگر عواملی که بر قیمت و هزینه جراحی لیفت شقیقه تاثیر می‌گذارد می‌توان به موقعیت جغرافیایی محل جراحی، کمک‌های مالی، دستمزد پزشک متخصص و انتخاب روش درمانی اشاره کرد.

لیفت شقیقه با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

نخ هایی که برای لیفت شقیقه استفاده می شود بعد از حدود شش ماه جذب می شوند، اما نتایج لیفت شقیقه با نخ می تواند چندین سال دوام بیاورد. اثرات این درمان از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. ماندگاری این نتایج به عواملی مانند سن، وضعیت پوست و ناحیه تحت درمان، سلامت عمومی و سبک زندگی بیمار بستگی دارد. از آنجایی که درمان لیفت با نخ بسیار کم خطر است، بیمارانی که از نتایج لیفت با نخ خود راضی هستند، ممکن است پس از جذب بخیه های قدیمی توسط بدن، مجموعه جدیدی از بخیه های موقت را قرار دهند. یکی از بهترین نخ هایی که برای لیفت استفاده می شود نخ آپتوس است که بین 18 ماه تا 2 سال ماندگاری دارد.

هزینه لیفت شقیقه با نخ در زعفرانیه 

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید و دچار خطرات و عوارض نشوید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 1

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *