هزینه لیفت صورت با هایفوتراپی در زعفرانیه

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیفت صورت با هایفوتراپی در زعفرانیه آشنا کنیم. بیشتر شدن سن و پیری یکی از اتفاقات طبیعی است که برای همه افراد رخ می دهد و افراد کیفیت پوست خود را از دست می دهند و چین و چروک ها به سراغ آن ها می آید. امروزه روش های زیادی وجود دارد تا بتواند از روند پیری جلوگیری کند و باعث شاداب تر شدن و جوان تر شدن پوست شما شود. یکی از این روش ها هایفوتراپی است که روشی ایمن و مطمئن شناخته شده است. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه لیفت صورت با هایفوتراپی در زعفرانیه با ما همراه باشید.

هایفوتراپی صورت چیست؟

دستگاه HIFU از امواج فراصوت متمرکز برای هدف قرار دادن لایه ای از پوست در زیر لایه سطحی و تزریق انرژی به آن استفاده می کند. انرژی امواج اولتراسونیک به سرعت دمای این لایه را بیشتر می کند. هنگامی که سلول های لایه هدف به دمای مشخصی می رسند، آسیب سلولی را تجربه می کنند. ممکن است به نظر برسد که این با اهداف ما برای بهبود کیفیت پوست صورت در تضاد است، اما اینطور نیست. آسیب سلولی باعث تحریک تولید پروتئینی به نام کلاژن می شود.

کلاژن ها مسئول حفظ ساختار طبیعی پوست و بسیاری دیگر از بافت های بدن هستند. هر چه کلاژن در بافت بیشتر باشد، بافت سفت تر می شود. بیشتر شدن کلاژن باعث سفت، صاف و بدون چین و چروک پوست می شود. از آنجایی که امواج اولتراسوند با انرژی بالا روی لایه خاصی از پوست متمرکز می شوند، لایه های بالایی و پایینی ناحیه مورد نظر آسیب نمی بینند. ماهیچه ها، اعصاب و سایر سلول های پوست دست نخورده باقی می مانند. سعی کنید برای انجام لیفت صورت به بهترین دکتر لیفت صورت در تهران مراجعه فرمایید.

هایفوتراپی صورت چیست ؟

مراحل درمان هایفوتراپی

قبل از انجام هایفوتراپی نیازی به آمادگی خاصی نیست. فقط در صورتی که آرایش می کنید باید آرایش یا محصولات مراقبت از پوست مانند ضد آفتاب را پاک کنید. پزشک یا تکنسین ناحیه مورد نظر را تمیز می کند. می توان از کرم بی حس کننده موضعی در ناحیه مورد نظر استفاده کرد. پزشک یا تکنسین ژل مخصوصی را روی پوست شما قرار می دهد. این ژل مانند روان کننده ای است که در سونوگرافی استفاده می شود. دستگاه هایفو روی پوست شما قرار می گیرد و فرآیند درمان آغاز می شود. با استفاده از مانیتور دستگاه، پزشک یا تکنسین امواج اولتراسوند را تنظیم می کند.

امواج اولتراسونیک در پالس های کوتاه به محل مورد نظر ارسال می شود. جلسه درمان بین 30 تا 90 دقیقه طول می کشد، دستگاه از روی پوست خارج می شود. هنگام ارائه سونوگرافی ممکن است کمی احساس سوزن سوزن شدن یا گرم شدن داشته باشید. برای رفع مشکل می توانید قبل از جلسه از مسکن استفاده کنید. البته قبل از انجام این کار با پزشک خود مشورت کنید. پس از جلسه درمان، می توانید بلافاصله به خانه یا محل کار بروید و فعالیت های روزانه خود را شروع کنید.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای لیفت صورت با هایفوتراپی هستند؟

این روش درمانی برای افراد بین 30 تا 75 سال که از افتادگی خفیف تا متوسط ​​پوست رنج می برند و می خواهند روند پیری پوست را به تاخیر بیندازند بسیار مناسب است. هدف اصلی روش HIFU کم شدن سرعت پیری است. داوطلبان بالای 25 سال می توانند از این روش درمانی به عنوان یکی از موثرترین روش ها برای جلوگیری از پیری پوست استفاده کنند.

افرادی که پوستشان به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش آسیب دیده و یا پوستشان شلتر است، برای حصول نتیجه مطلوب نیاز به چندین جلسه درمانی دارند. افراد مسنی که از شلی شدید و افتادگی پوست در ناحیه گردن رنج می برند، کاندیدای مناسبی برای هایفوتراپی نیستند و احتمالا به جراحی نیاز خواهند داشت. این روش برای کسانی که زخم، عفونت، آکنه کیستی و ایمپلنت فلزی در ناحیه مورد نظر دارند مناسب نیست. برای آشنا شدن با کاندیدای مناسب لیفت صورت به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

مراحل درمان هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی با استفاده از امواج کلاژن را تحریک کرده و لایه عمیق پوست صورت و گردن را هدف قرار می دهد. در بین تمامی روش های درمانی، استفاده از دستگاه هایفوتراپی یکی از جدیدترین روش های درمانی است که به جوان سازی پوست صورت و رفع مشکلات پوستی سایر نقاط بدن کمک می کند. اولترا یک دستگاه هایفوتراپی با تکنولوژی پزشکی غیر تهاجمی است که برای جوان سازی پوست و لیفت صورت غیر جراحی استفاده می شود. این فناوری از امواج فراصوت با فرکانس بالا برای رساندن گرما و انرژی به بافت پوست و ایجاد تغییرات در ظاهر استفاده می کند.

عملکرد دستگاه بر اساس اصل ترمیم بافت است. امواج اولتراسونیک به لایه‌های عمیق پوست و بافت‌های زیرین نفوذ می‌کنند و در آنجا گرما تولید می‌کنند. این گرما باعث انقباض و سفت شدن بافت های پوست و بلند شدن و تقویت آن ها می شود. این فرآیند باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست و تحریک بازسازی بافت پوست می شود.

مزیت اصلی این دستگاه این است که بدون نیاز به جراحی، بخیه یا تزریق مواد خارجی، اثرات لیفت و جوان سازی پوست را ایجاد می کند. این فرآیند غیر تهاجمی است و معمولا به صورت خارجی روی پوست انجام می شود. بنابراین دوره نقاهت کوتاه‌تر از روش‌های جراحی است و بیشتر افراد می‌توانند بلافاصله به فعالیت‌های روزانه بازگردند. درمان برخی از مشکلات پوستی مانند افتادگی گونه، چین و چروک و افزایش حساسیت پوستی با دستگاه اولترا امکان پذیر است.

ماندگاری هایفوتراپی چقدر است؟

ماندگاری هایفوتراپی حداکثر ۲ سال است البته افزایش ماندگاری بستگی به دستگاه مورد استفاده و تکنسین یا پزشک دارد. هر چه مواد استفاده شده جدیدتر و البته مهارت پزشک باشد، ماندگاری آن بیشتر است. یکی دیگر از عوامل موثر بر طول عمر بالا رفتن سن است که باعث افتادگی پوست می شود. این بدان معناست که اگر از این روش درمانی در سنین پایین استفاده کنید، با افزایش سن دچار افتادگی پوست خواهید شد. اگر دوام برای شما بسیار مهم است، در اولین جلسه و قبل از شروع درمان، اطلاعات لازم را از تکنسین خود دریافت کنید.

ویژگی ها و نتایج لیفت صورت با هایفوتراپی

یکی از ویژگی های جالب استفاده از هایفوتراپی این است که انرژی را از طریق سایر بافت ها به نقطه کانونی مورد نظر منتقل می کند، بدون اینکه تأثیر جدی بر آن ها بگذارد. این مشکل در بسیاری از موارد باعث استفاده از این فناوری شده است. نتایج هایفوتراپی به تدریج پس از 3 ماه آشکار می شود و ممکن است تا 8 ماه ادامه یابد. در برخی موارد مشاهده می شود که بلافاصله پس از درمان نتایج فوری حاصل شده است.

این نتایج موقتی هستند و پس از مدتی ناپدید می شوند تا زمانی که فرآیند طبیعی کلاژن سازی پس از حدود سه ماه ظاهر شود. هایفوتراپی بر خلاف لیفت صورت، روشی غیرتهاجمی است که به خوبی با روش های دیگر هماهنگی دارد. در حین اجرای روش های هایفوتراپی امکان انجام جراحی میکرونیدلینگ یا لیفت وجود دارد. به همین دلیل و به منظور افزایش هم افزایی بین اجزای درمان از این روش با روش های موازی استفاده می شود.

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

در طول هایفوتراپی و زمانی که انرژی حرارتی به پوست اعمال می شود، ممکن است کمی احساس ناراحتی کنید، اما این حالت موقتی است و نشان می دهد که فرآیند تولید کلاژن در پوست آغاز شده است. ممکن است در طول هایفو احساس ناراحتی جزئی داشته باشید. برخی افراد آن را به طور ملایم به عنوان تکانه های الکتریکی کوچک توصیف می کنند. اگر در مورد درد در طول آب درمانی نگران هستید، ممکن است پزشک توصیه کند که استامینوفن یا یک داروی ضد التهابی غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن را قبل از درمان مصرف کنید و از پماد لیدوکائین موضعی می توان برای بی حسی موضعی استفاده کرد. بلافاصله پس از درمان، ممکن است کمی قرمزی یا تورم احساس کنید که به تدریج طی چند ساعت آینده محو خواهد شد.

ویژگی ها و نتایج لیفت صورت با هایفوتراپی

مزایای لیفت صورت با هایفوتراپی

با افزایش سن، افتادگی پوست صورت، روش های جراحی زیادی برای درمان آن وجود دارد، اما با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های مخصوص هایفو می توانند با تولید امواج و نفوذ به لایه ها به عمق پوست، بدون درد و خونریزی، درمان جوان سازی را انجام دهند. امکان لیفت و سفت شدن پوست صورت از دیگر مزایای هایفوتراپی است. در ضمن این روش جوان سازی برای کسانی که ابروهای پهن یا افتاده دارند بسیار مناسب است. می توانید برای صاف و سفت شدن پوست سینه، پروتز سینه و لیفت سینه را با این روش درمانی جایگزین کنید.

بعد از انجام جراحی چه انتظاراتی باید داشت؟

شما می توانید بلافاصله پس از عمل به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید. نکته خاصی وجود ندارد که بخواهید دنبال کنید. پوست شما ممکن است بلافاصله پس از عمل قرمز و ملتهب شود، اما هر گونه قرمزی در عرض چند ساعت خود به خود از بین می رود. ممکن است تا چند روز پس از عمل ورم در ناحیه عمل شده احساس کنید و یا ممکن است تا چند هفته پس از عمل احساس سوزش و حساسیت خفیفی در هنگام لمس پوست خود داشته باشید. داشتن این احساس پس از هایفوتراپی طبیعی و موقتی است. از جمله عوارض هایفوتراپی می توان به خونریزی موقت کوچک یا بی حسی موقت ناحیه عمل شده اشاره کرد که احتمال آن بسیار کم است.

تعداد جلسات لیفت صورت با هایفوتراپی

تعداد جلسات هایفوتراپی توسط پزشک تعیین می شود. حدود 3-4 سال دیگر نباید از این روش درمانی استفاده کنید که باعث از بین رفتن سلول های زیر پوست نمی شود. پس از یک جلسه هیچ بهبودی مشاهده نخواهید کرد، اما نتیجه نهایی معمولا پس از 4-6 هفته قابل مشاهده است. زمان لازم برای بهبود پوست صورت و بدن با توجه به مدت زمان بهبودی محاسبه می شود.

هایفوتراپی با آر اف فرکشنال چه تفاوت هایی دارد؟

از مهمترین این روش ها می توان به فرکشنال RF و فرکشنال CO2 اشاره کرد. تفاوت اصلی در این قسمت تفاوت بین عمق نفوذ به داخل پوست است. در دو مورد فوق امواج به اپیدرم و درم پوست می رسند و استحکام پوست را تامین می کنند. اما در هایفوتراپی امواج از لایه اپیدرمی سطحی پوست عبور کرده و لایه زیرپوستی که آخرین لایه پوست است را تحت تاثیر قرار می دهد. در این لایه، غشای نازکی به نام SMAS که از بافت همبند تشکیل شده است، روی عضله قرار گرفته و باعث کشیده شدن عضله زیر پوست می شود.

هزینه لیفت صورت با هایفوتراپی در زعفرانیه

هزینه لیفت صورت با هایفوتراپی در زعفرانیه طی جلسه مشاوره و پس از بررسی های لازم به اطلاع شما خواهد رسید. برخی از کلینیک ها سعی می کنند روش هایفوتراپی را متفاوت کرده و با افزودن اسامی خاص به آن قیمت ها را بیشتر کنند. نام هایی مانند اولترا پلاس، هایفو پلاس، هایفو لیفت، یو لیفت، هایفودبلیو همگی مشابه هایفوتراپی هستند و از فناوری و تکنیک درمانی یکسانی استفاده می کنند.

بعد از لیفت صورت با هایفوتراپی چه مراقبت هایی باید انجام شود؟

تا چند هفته پس از هایفوتراپی در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید. از کرم ضد آفتاب با SPF بیشتر از 30 استفاده کنید. حداقل تا دو هفته بعد از هایفوتراپی از نوشیدنی های الکلی یا کافئین دار استفاده نکنید. از خراشیدن و دست زدن به پوست خود اجتناب کنید. آب، میوه، سبزیجات و مایعات بیشتری بنوشید. به سادگی از قرار گرفتن در معرض آب داغ، سونا یا جکوزی خودداری کنید و سعی کنید از آب خنک تر استفاده کنید. پس از هایفو از قرار دادن کمپرس سرد و یخ روی ناحیه تحت درمان خودداری کنید. پس از اتمام جلسه درمانی نیازی به مصرف مسکن نیست زیرا دردی وجود نخواهد داشت. از استفاده از لوازم آرایشی که باعث تحریک پوست می شود خودداری کنید. اپیلاسیون یا اصلاح صورت 3 روز بعد مجاز است. در روز عمل و چند روز بعد، فقط از مرطوب کننده ها و پاک کننده های ملایم استفاده کنید. سایر درمان های جوان سازی مانند بوتاکس و لایه برداری ژل را می توان هفته بعد از هایفو انجام داد.

هزینه لیفت صورت با هایفوتراپی در زعفرانیه

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *