ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیفت پیشانی با نخ در زعفرانیه آشنا کنیم. لیفت ابرو با نخ روشی غیر جراحی برای جوان سازی صورت و اصلاح افتادگی پوست پیشانی، ابرو و پلک بالایی است که معمولا دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد. با کمک این روش می توان چین و چروک های پیشانی و اطراف چشم را از بین برد. نتایج لیفت پیشانی با سیم ماندگاری بالایی دارد و عوارض آن بسیار کم است. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه لیفت پیشانی با نخ در زعفرامیه با ما همراه باشید.

لیفت پیشانی با نخ چیست ؟

لیفت پیشانی با نخ باعث جوان سازی و لیفت پوست پیشانی می شود. در این روش بخیه ها با استفاده از سوزن های توخالی بسیار کوچک زیر پوست نواحی مورد نظر قرار می گیرند و توسط مخروط های قابل جذب دو طرفه محکم می شوند. در این روش جراح زیبایی به جای برداشتن شلی پوست با جراحی، تنها با نخ پوست نواحی مورد نظر را کشیده و سفت می کند و در نتیجه لیفت صورت انجام می شود. نخ های استفاده شده در این روش، جدا از عملکرد لیفت پوست، از جنبه دیگری روند پیری پوست را درمان می کنند.

ورود این نخ ها به بدن منجر به تحریک پاسخ ترمیم طبیعی بدن می شود و باعث می شود که موج بزرگی از کلاژن به سمت ناحیه تحت درمان هدایت شود. کلاژن نقش اساسی در جلوگیری از پیری پوست دارد. لیفت پیشانی و صورت با نخ روشی بسیار موثر و کارآمد است که نتایج آن ماندگار و بلافاصله قابل مشاهده است.

لیفت پیشانی با نخ چیست ؟

کاندیدا مناسب لیفت پیشانی با نخ

لیفت با نخ برای جمعیت خاصی توصیه می شود. مردان و زنان بالای 30 سال که به دنبال راهی برای درمان علائم پیری روی پوست خود هستند، بیشترین بهره را از این درمان خواهند برد. اکثر بیماران تمایلی به استفاده از روش های درمانی بسیار تهاجمی و پرخطر ندارند و از این رو می توانند نتایج طبیعی را با دوره بهبودی بسیار کوتاه از طریق این روش درمانی تجربه کنند. بسیاری از افراد در سنین پایین تر ممکن است از پتوز رنج ببرند. پتوز وضعیتی است که در آن عضلات صورت به قدری ضعیف می شوند که دیگر نمی توانند شکل و موقعیت اصلی و طبیعی خود را حفظ کنند. در این صورت فرد کاندید مناسبی برای لیفت پیشانی با نخ است.

سن مناسب برای انجام لیفت پیشانی با نخ چه سنی است؟

افراد در سنین مختلف از این روش درمانی برای از بین بردن علائم پیری از روی پوست خود استفاده می کنند. سن خاصی برای این روش وجود ندارد. اگر علائم پیری پوست را در صورت خود مشاهده کردید، می توانید این درمان را انجام دهید تا در اسرع وقت از شر آن ها خلاص شوید و روند پیری پوست خود را کند کنید. اگر این درمان را به تعویق بیندازید، ممکن است با ادامه روند پیری پوست به نتایج دلخواه نرسید.

برای آشنا شدن با بهترین دکتر لیفت پیشانی به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

مزایای لیفت پیشانی با نخ :

در ادامه با مزایای لیفت پیشانی با نخ آشنا می شوید :

نداشتن دوره نقاهت :

از آنجایی که لیفت با نخ نیازی به برش یا دوخت پوست ندارد، پس از عمل دوره نقاهت بسیار کوتاهی خواهید داشت. این روش جایگزینی برای لیفت پوست با جراحی است که بدون دوره نقاهت باعث تغییر شکل و لیفت پوست می شود.

جذب تدریجی نخ ها :

نخ ها در عرض 12-6 ماه کاملا جذب بدن می شوند. نخ های مورد استفاده با آب و دی اکسید کربن شکسته می شوند و به طور طبیعی جذب بدن می شوند.

لیفت چهره بعد از جراحی :

بیماران بلافاصله پس از عمل متوجه تغییرات و اثر لیفتینگ در پوست خود می شوند. باید بدانید که برای دیدن نتایج نهایی، 2 تا 3 ماه طول می کشد تا کلاژن جدید در پوست تولید شود.

ترکیب این روش با روش های دیگر :

لیفت با نخ می تواند با تزریق فیلر پوستی ترکیب شود تا حجم از دست رفته پوست را از بین ببرد، افتادگی پوست را اصلاح کند و چین و چروک های پوست را از بین ببرد.

شادابی و جوانی پوست :

با این روش می توانید شادابی و شادابی پوست خود را حفظ کنید. استفاده از نخ باعث تحریک تولید کلاژن جدید در پوست می شود که خاصیت ارتجاعی پوست را بیشتر می کند و چین و چروک را از بین می برد. علاوه بر این لیفت با نخ باعث تحریک سنتز الاستین و اسید هیالورونیک در پوست می شود که دو عامل ضروری برای شادابی پوست هستند.

کاندیدا مناسب لیفت پیشانی با نخ

لیفت پیشانی با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

نتایج اکثر موارد لیفت ابرو تا 18 ماه یا بیشتر دوام می‌آورد و می‌توانید پس از از بین رفتن اثرات این روش برای حفظ جوانی و زیبایی پوست خود برنامه‌ریزی کنید تا دوباره این درمان را دریافت کنید. نخ های لیفتینگ که برای لیفت ابرو استفاده می شود در حدود 6 ماه جذب بدن می شود اما به دلیل کلاژن ساخته شده در پوست اثر آن ها تا 1 تا 2 سال قابل مشاهده است.

ماندگاری نتایج ممکن است برای هر مشتری متفاوت باشد و به متابولیسم، سبک زندگی و تغذیه بدن بستگی دارد. سیم های مختلف بالابر دوام متفاوتی دارند. یکی از پرکاربردترین نخ های لیفتینگ در این زمینه نخ لیفت اپتوس است که طول عمر آن حدود 18 ماه است و در صورت تکرار جراحی لیفت پیشانی با این نخ طول عمر آن بیشتر می شود.

مراحل لیفت پیشانی با نخ

پزشک از شما می خواهد که روی تخت در اتاقی که لیفت صورت انجام می شود دراز بکشید. ابتدا برای آماده سازی پوست برای عمل، از الکل برای ضد عفونی ناحیه به همراه بی حسی موضعی استفاده می شود. پزشک از یک سوزن یا کانولا نازک برای وارد کردن نخ ها به زیر پوست استفاده می کند. قرار دادن سیم می تواند 30 تا 45 دقیقه طول بکشد. پس از قرار دادن سیم ها، محل ورود سیم بسته می شود. در این صورت ممکن است فشار یا سفتی خفیفی در پوست ناحیه احساس کنید. در عرض چند دقیقه و برداشتن سوزن، عمل شما کامل شده و می توانید به خانه یا محل کار خود بازگردید.

بعد از لیفت پیشانی با نخ چه مراقبت هایی باید انجام شود؟

این روش درمانی حداقل دوره نقاهت را دارد و پس از انجام آن می توانید فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید. چند مرحله کلیدی وجود دارد که باید برای سرعت بخشیدن به روند بهبودی و گرفتن بهترین نتایج دنبال کنید. حرکات صورت را به مدت 1 روز محدود کنید. حتما 1 روز بعد از عمل استراحت کنید. سعی کنید شب اول بعد از جراحی به جای پهلو به پشت بخوابید. در هفته اول پس از عمل، به خصوص اگر کبودی یا تورم دارید، روزی 5 بار و هر بار به مدت چند دقیقه کمپرس یخ را روی ناحیه مورد نظر قرار دهید. توصیه می شود تا 2 هفته پس از عمل از مصرف آسپرین خودداری شود. سعی کنید به مدت 1 هفته سر خود را بالا نگه دارید.

حداقل به مدت 3 هفته از کشیدن، ماساژ، مالش یا لایه برداری پوست صورت خودداری کنید. حداقل به مدت 12 ساعت از شستن و دست زدن به صورت خودداری کنید. از فشار دادن یا کشیدن روی پوست صورت خودداری کنید، زیرا باعث حرکت نخ ها می شود. به مدت 3 هفته از فعالیت بدنی شدید یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. در صورت نیاز پس از عمل می توانید از مسکن استفاده کنید. سعی کنید بعد از غذا مسکن مصرف کنید تا از حالت تهوع جلوگیری کنید. حداقل به مدت 1 هفته نباید مایعات را از طریق نی بنوشید. مصرف مایعات را بیشتر کنید. به مدت 48 ساعت از آرایش یا کرم صورت استفاده نکنید.

انواع نخ ها در لیفت

از نخ های پلی دیوکسانون در جدیدترین روش های بلند کردن نخ استفاده می شود. این نخ ها بعد از چند ماه جذب پوست می شوند. این نخ ها تولید کلاژن را به مدت 8 ماه تحریک و بیشتر می کنند. اثر این نخ ها تا دو سال باقی می ماند. سه نوع نخ AOP معمولا در نخ های لیفت استفاده می شود که در ادامه به آن می پردازیم :

نخ ها دندانه دار

نخ های دندانه دار رشته های منفرد با خارهایی هستند که به قسمت های داخلی پوست می چسبند. این خارها ساختار حمایتی برای کشیدن پوست چروکیده ایجاد می کنند. بر خلاف نخ های ساده، نخ های دندانه دار نیازی به نقاط لنگر ندارند. این نخ ها در اطراف خود و ستون فقرات خود کلاژن تولید می کنند.

نخ های یگانه

نخ های ساده نخ های نرم بدون مو یا مو هستند. بسیاری از این نخ ها به صورت مشبک روی صورت برای سفت کردن پوست استفاده می شوند. سفت شدن پوست صورت پس از شروع به تشکیل کلاژن ها در اطراف نخ ها به طور قابل توجهی بهبود می یابد. مناطقی که باید درمان شوند مانند خطوط گردن، چین و چروک گردن، پیشانی و زیر ابروها هستند که برای هر قسمت درمان شده حدود 10 تا 20 نخ وارد می شود.

نخ های تابیده

این نخ ها به صورت یک یا دو نخ دور یک سوزن پیچیده می شوند. نخ های پیچ خورده در چاق شدن قسمت های توخالی و نازک صورت تاثیر بسزایی دارد. نخ های چند تابیده زمانی که دو نخ به هم تابیده می شوند تاثیر بیشتری نسبت به نخ های تابیده دارند از این نخ ها برای لیفت صورت استفاده می شود شما می توانید با قرار دادن یک نخ در حالت تابیده یک نخ تابیده ایجاد کنید.

چگونه برای لیفت پیشانی با نخ آماده شویم؟

پزشک شما بر اساس اهداف درمانی شخصی شما یک برنامه درمانی شخصی برای شما ایجاد خواهد کرد. حداقل 1 هفته قبل از عمل باید سیگار را ترک کنید. سیگار باعث کم آبی پوست می شود که می تواند روند بهبودی را مختل کند و حتی به نتایج دلخواه برسد. حداقل 1 هفته قبل از جراحی نوشیدن الکل را قطع کنید. مصرف روغن ماهی امگا، ویتامین E، سیر و سایر مکمل های غذایی را حداقل 2 روز قبل از درمان قطع کنید. از مصرف چای سبز و زنجبیل خودداری کنید. از مصرف داروهای مبتنی بر آسپرین خودداری کنید.  باید از انجام ورزش های سنگین یا رفتن به سونا و جکوزی خودداری کنید.

انواع نخ ها در لیفت پیشانی با نخ

نتایج لیفت پیشانی با نخ

نتیجه عملیات لیفت کردن بلافاصله قابل مشاهده است. پوست به صورت دلخواه کشیده می شود و توسط افزونه های های مخروطی شکل حفظ می شود. بعد از آن مرحله دیگری برای جوان سازی پوست وجود دارد که طبیعی و تدریجی است. این مرحله با تحریک پوست برای تولید کلاژن، انحنای طبیعی صورت را بهبود می بخشد، صافی صورت را باز می گرداند، ظاهر خطوط و چین و چروک های صورت را زیبا می کند و در نهایت پوست صورت را جوان می کند. هایفوتراپی یکی دیگر از روش های لیفت صورت است. هایفو یک فناوری پیشرفته و جدید است که از امواج فراصوت برای تحریک و لیفت لایه های ساختاری و عمیق پوست استفاده می کند.

لیفت پیشانی با نخ چه عوارضی دارد؟

لیفت پیشانی با استفاده از نخ مانند سایر روش های زیبایی مشکلات و عوارضی را پس از لیفت صورت ایجاد می کند.  بروز این عوارض بسیار کم بوده و در کمترین زمان ممکن از بین می رود. از طرفی با مراجعه به پزشک متخصص و حاذق و رعایت مراقبت های پس از لیفت صورت می توانید به راحتی از این عوارض احتمالی جلوگیری کنید. در ادامه عوارض لیفت پیشانی با نخ را بررسی می کنیم :

  • ایجادی گودی یا دیده شدن نخ برای پوست های بسیار نازک
  • کبود شدن ناحیه ورود سوزن ها
  • جا به جایی نخ زیر پوست به دلیل ضعیف زده شدن گره های نخ
  • آسیب به عروق خونی و ایجاد هماتوم
  • نامتقارن بودن میزان کشش نخ ها در دو طرف پیشانی و در نتیجه نامتقارن شدن حالت ابروها
  • ایجاد عفونت

هزینه لیفت پیشانی با نخ در زعفرانیه 

هزینه لیفت پیشانی با نخ در زعفرانیه به میزان افتادگی ابروها، خطوط و چروک های پیشانی، تعداد نخ های لیفت مورد نیاز، برند نخ های استفاده شده، میزان تجربه و مهارت پزشک بستگی دارد. نوسانات ارز و موقعیت جغرافیایی کلینیک بر هزینه لیفت پیشانی با نخ در زعفرانیه تاثیر دارد. بیمه هزینه های مربوط به لیفت پیشانی با نخ را پوشش نمی دهد.

هزینه لیفت پیشانی با نخ در زعفرانیه 

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین دکتر لیفت پیشانی را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *