جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی به جــراحــی اطلاق می شود که در آن بینی، دارای پوست ضخیم بوده و منافذهای باز بر روی پوست آن وجود دارد. در این روند، نوک بینی گوشتی بیمار بالا برده می شود و غضروف بینی نیز تقویت می گردد. اما بهتر است بدانید به طور کلی بینی ها به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم بندی شده اند. این دسته بندی بر اساس میزان ضخامت پوست بینی بوده و در نتیجه جــراحــی بینی تاثیرگذار خواهد بود. در حقیقت پوست بینی گوشتی ضخیم تر است و غضروف آن استحکام پایینی دارد. بنابراین به منظور جلوگیری از برگشت بینی یا افتاده شدن آن ، غضروف گذاری انجام شده و گرافت ها تقویت خواهند شد. در این مقاله از سایت دکتر عطالله حیدری بهترین جراح بینی گوشتی در تهران قصد داریم به توضیح خصوصیات این نوع بینی ها و نحوه عمل جــراحــی بینی گوشتی بپردازیم پس با ما همراه باشید.

اگر شما هم نیاز دارید اندام خود را زیباتر کنید، می‌توانید از طریق فرم زیر اطلاعات تماس خود را ثبت نمایید، سپس به صورت رایگان با شما تماس گرفته می‌شود. علاوه بر پاسخ‌گویی به سوالات، صمیمانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

مشاوره رایگان

بینی گوشتی چیست؟

بینی گوشتی ، بینی است که غضروف ضعیف یکی از ویژگی های بارز آن بوده و در میان مردان عمومیت بیشتری دارد. بعلاوه، بینی های گوشتی اغلب دارای نوک بینی گوشتی بوده و به سمت پایین متمایل هستند. همچنین پره های بینی ( آلا ) اغلب باز و ضخیم می باشند.

آیا بینی شما گوشتی است؟

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، یا نوک بینی آنها گوشتی است، برای عمل بینی، واجد شرایط می باشند. لازم است بیمار در قدم اول در یک جلسه مشاوره نفر به نفر با پزشک شرکت نماید. این جلسه، تجربه ای ارزشمند برای بیمار جهت آشنایی با روند منتخب برای درمان بینی خود، و برای پزشک، برای ارزیابی بیمار جهت ترسیم بهترین طرح درمان می باشد. پزشک در این جلسه، بینی بیمار و سایر ویژگی های صورت او را مورد بررسی قرار داده و تاریخچه پزشکی او را بررسی می نماید. از بیمار خواسته می شود تا سوالات و دغدغه های خود در خصوص این روند را آزادانه مطرح نماید.

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی
تفاوت بینی گوشتی و استخوانی
بینی گوشتی
بینی گوشتی

مقایسه جــراحــی بینی گوشتی با سایر بینی‌ها

در گذشته، عمل بینی گوشتی ، شامل برداشتن غضروف بود. این امر باعث ایجاد فرو رفتگی و جای زخم بر روی پوست بینی می شد و دستیابی به یک بینی متوازن و دارای شکل طبیعی را برای بیمار غیر ممکن می نمود. امروزه، جــراحــی بینی گوشتی، به گونه ای انجام می شود که باعث ارتقا یافتن و بهبود ویژگی های صورت شده و با بهبود شکل ظاهری بيني و در نظر گرفتن تناسب آن با سایر ویژگی های صورت، زیبایی کلی صورت، نمایان تر می گردد.

پزشک نخست بین را مورد آزمایش فیزیکی قرار داده و تناسب آن با چشم، گونه ها، چانه و سایر ویژگی های صورت را مد نظر قرار می دهد. پس از تعیین گوشتی بودن بيني ، نوع جــراحــی مورد نیاز برای کمک به بیمار در دستیابی به چهره ای زیبا مشخص می شود. اگر بیمار دارای بینی گوشتی باشد، بهترین دکتر جــراحــی بینی گوشتی در تهران یک طرح درمان اختصاصی را برای او ترسیم می کند. در صورت نیاز بیمار به انجام فرایندهای جوانسازی صورت، پزشک درمان های مورد نیاز را به بیمار خود پیشنهاد می نماید.

اگر شما هم نیاز دارید اندام خود را زیباتر کنید، می‌توانید از طریق فرم زیر اطلاعات تماس خود را ثبت نمایید، سپس به صورت رایگان با شما تماس گرفته می‌شود. علاوه بر پاسخ‌گویی به سوالات، صمیمانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

مشاوره رایگان

امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 2