بهترین دکتر افتادگی سینه در تهران

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین دکتر افتادگی سینه در تهران آشنا کنیم. سینه های زنان با برجستگی ها و انحناهای ناشی از سینه ها خیره کننده به نظر می رسند. به همین دلیل است که با بیشتر شدن سن و شیردهی به جراحی بزرگ کردن سینه فکر می کنند. لیفت سینه یکی از جراحی های رایجی است که در بین خانم ها به منظور زیبایی اندام بسیار افزایش یافته است. افتادگی سینه در زنانی که سینه های کوچکتری دارند کمتر قابل توجه است یا کمتر قابل توجه است. در ادامه برای آشنا شدن با بهترین دکتر افتادگی سینه در تهران با ما همراه باشید.

جراحی لیفت سینه چیست؟

گاهی اوقات به دلیل بیشتر شدن سن، بارداری، شیردهی و کم شدن وزن قابل توجه، سینه‌های زنان آویزان می‌شود و جذابیت اولیه آن ها از بین می‌رود. لیفت سینه برای رفع این مشکل ایجاد شده است و پزشکان متخصص با رعایت تمام جزئیات لیفت سینه آن را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. بنابراین آگاهی از تاثیرات کاشت سینه در بارداری و شیردهی یکی از پیش نیازهای هر نوع جراحی سینه است.

لیفت سینه را ماستوپکسی می گویند. این عمل که توسط پزشک متخصص و مجرب در این زمینه انجام می شود، سینه را به بهترین شکل ممکن کشیده و جوان سازی فوق العاده ای ایجاد می کند. با استفاده از این مدل جراحی می توانید به راحتی استایل سینه های خالی و کهنه را جوان و شاداب کنید و نوک سینه را بالا ببرید. اما جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی باید بر اساس نیاز هر فرد انجام شود. معمولا با این عمل پوست افراد کشیده می شود و چین و چروک ها و بدشکلی های ناشی از افتادگی سینه برطرف می شود.

جراحی لیفت سینه چیست ؟

روش های لیفت سینه

تکنیک های مختلف لیفت سینه وجود دارد که جراح زیبایی می تواند در طول لیفت سینه از آن ها استفاده کند، اما بهترین روش برای شما به وضعیت سینه ها و اهداف فردی شما بستگی دارد. از آن جایی که هر روش مزایای متمایز خود را دارد، مهم است که قبل از تصمیم گیری با گزینه های خود آشنا شوید. در ادامه با روش های لیفت سینه آنا می شوید :

لیفت سینه با نخ

لیفت سینه با سیم یک روش کم تهاجمی است که برای لیفت و سفت کردن پوست برای کم شدن علائم قابل مشاهده پیری طراحی شده است. نخ مورد استفاده در این روش لیفت سینه از پلی دیوکسانون (PDO) ساخته شده است، همان ماده ای که برای بخیه های پزشکی استفاده می شود و به طور طبیعی در بدن در طول زمان حل می شود. این روش شامل قرار دادن بخیه های صاف از طریق سوزن در زیر لایه چربی و سفت کردن آن ها برای بلند کردن فوری سینه های افتاده است. هنگامی که نخ ها در جای خود قرار می گیرند، مانند یک داربست برای حمایت از ساختار جدید عمل می کنند و بدن شما شروع به تولید کلاژن در اطراف هر نخ می کند که در طول زمان یک اثر جوان کننده باورنکردنی ایجاد می کند.

لیفت سینه با جراحی

جراحی سینه یا ماستوپکسی یک عمل زیبایی است که ظاهری جوان‌تر به شکل سینه‌ها می‌دهد و آن‌ها را بلند می‌کند. این عمل زیبایی با برداشتن پوست اضافی و سفت کردن، تغییر شکل و حمایت از بافت سینه انجام می شود. چندین الگوی برش و روش های مختلف در جراحی لیفت سینه استفاده می شود که هر کدام از این تکنیک ها برای انواع مختلف بیماران و نتایج مطلوب مناسب است.

لیفت سینه با CACI

این روش لیفت سینه و جراحی سینه که در اصل به عنوان درمانی برای آسیب عضلانی ساخته شده است با Caci عضلات سینه شما را هدف قرار می دهد. در این روش، جراح از وسیله‌ای برای تمرکز تکانه‌های الکتریکی روی عضلات اطراف سینه استفاده می‌کند. در نتایج نهایی این روش مشاهده می شود که عضلات قفسه سینه کشش بیشتری دارند که در نهایت منجر به لیفت سینه و صاف شدن آن می شود. مانند هر شکل دیگری از عضله سازی، نتایج این روش زیبایی به زمان و فرکانس بستگی دارد.

لیفت سینه با طب سوزنی

اگر می خواهید یک درمان صد در صد طبیعی و بدون اسکار برای لیفت سینه خود داشته باشید، طب سوزنی همان چیزی است که نیاز دارید. این روش برای بلند کردن سینه ها و افزایش قدرت آن ها، تقویت عضلات زیر سینه و متعادل کردن هورمون ها به خصوص بعد از زایمان و بعد از شیردهی موثر است و از سوزن های بسیار ظریف استفاده می کند. زمان نقاهت بسیار کوتاهی دارد و شما می توانید در کمتر از 5 هفته سینه های طبیعی زیبایی داشته باشید.

روش های لیفت سینه

چه افرادی برای جراحی افتادگی سینه مناسب هستند؟

افراد علاقه مند به جراحی لیفت سینه می خواهند بدانند که آیا کاندیدای مناسبی برای این جراحی هستند یا خیر. تعیین بهترین کاندیدها برای هر جراحی به طور کلی به افراد علاقه مند کمک می کند تا با درک بهتری از نیازهای خود تصمیم به جراحی بگیرند. زنانی که به دلیل گرانش زمین دچار افتادگی سینه شدند. زنانی که به دلیل افزایش سن و کاهش خاصیت ارتجاعی پوست سینه های آن ها افتاده است. خانم هایی که سابقه شیردهی دارند و به همین دلیل دچار افتادگی سینه شدند. زنانی که به دلیل بیشتر شدن و کاهش وزن، افتادگی سینه را تجربه کردند. زنانی که از همان ابتدا با افتادگی سینه مواجه بودند. خانم هایی که به دلیل عدم تقارن نوک پستان به جراحی نوک سینه علاقه مند هستند.

روش های برش در جراحی لیفت سینه

پزشکان جراحی سینه از روش های مختلفی برای گرفتن بهترین نتیجه از جراحی استفاده می کنند. معمولا انتخاب روش جراحی بسته به آناتومی هر فرد متفاوت است. در ادامه با انواع برش های جراحی لیفت سینه آشنا می شوید :

لیفت سینه با برش هلالی 

یکی از رایج ترین انواع لیفت سینه لیفت سینه هلالی است. در این نوع لیفت صورت، یک برش هلالی شکل کوچک در اطراف آرئول ایجاد می شود و سپس به ناحیه مورد نظر بخیه می شود. این روش برای افرادی که سینه های آن ها خیلی کم افتاده است استفاده می شود. به دلیل برش محدود، لیفت هلالی اغلب با پروتز سینه استفاده می شود تا بهترین نتیجه از عمل حاصل شود.

لیفت سینه در برش دوناتی

لیفت سینه دونات همانطور که از نام آن پیداست شکلی شبیه به دونات در سینه ایجاد می کند. برش در این روش در تاریک ترین ناحیه هاله دور نوک پستان انجام می شود و مانند روش برش هلالی انجام می شود، اما کل ناحیه هاله را کوتاه می کنند. لیفت سینه دوناتی زمانی استفاده می شود که افتادگی سینه ها بسیار جزئی باشد. از این روش برای اصلاح اندازه هاله اطراف قفسه سینه استفاده می شود.

روش های برش در جراحی لیفت سینه

لیفت سینه با برش آبنباتی

یکی از بهترین روش های لیفت سینه لیفت سینه با آبنبات است. در این روش لیفت سینه زمانی انجام می شود که یک برش دایره ای در اطراف هاله بزرگ سینه ایجاد می شود و یک برش عمودی از ناحیه آرئول به پایین سینه ایجاد می شود. در این روش پزشک متخصص به راحتی می تواند لیفت کامل سینه را انجام دهد. سفت کردن سینه با این روش لیفت یکی از مزایای فوق العاده ای است که بسیاری از خانم ها به دنبال آن هستند. اگر می خواهید یک لیفت اولیه انجام دهید و حالت سینه ها را اصلاح کنید، استفاده از لیفت سینه با فنجان آب نبات بهترین نوع لیفت خواهد بود. در این روش برش عمودی دارای اسکار پوستی است که با استفاده از پمادهای ترمیم کننده بهبود می یابد.

لیفت سینه با برش لنگری یا T شکل

معمولا از لیفت سینه تی در مواقعی استفاده می شود که سینه بسیار افتاده است و برای تغییر آن لازم است مقدار زیادی از پوست این ناحیه برداشته شود. در این تکنیک لیفت سینه از سه برش استفاده می شود. یک برش در ناحیه اطراف آرئول ایجاد می شود و مانند آب نبات، برشی عمودی به سمت پایین و زیر سینه ایجاد می شود. برش سوم در یک سوم پایین دور سینه ایجاد می شود تا حداکثر لیفت سینه حاصل شود. این روش برای افرادی است که سینه های فوق العاده شل دارند و می خواهند تغییر شگفت انگیز و موثری در سینه های خود ایجاد کنند.

جراحی افتادگی سینه چگونه انجام می شود؟

در روز عمل لیفت سینه پس از پذیرش و بستری شدن به اتاق عمل هدایت می شوید. پس از بررسی شرح حال، سوابق پزشکی و داروهای شما، بهترین دکتر لیفت سینه در زعفرانیه این مسائل را با متخصص بیهوشی در میان می گذارد. سپس در حالت ایستاده با استفاده از ماژیک قسمت های لازم برای زدن برس و برداشتن پوست یا انتقال هاله نوک پستان را مشخص می کنیم. متخصص بیهوشی با در نظر گرفتن حساسیت های دارویی و ملاحظات این چنینی، شما را برای عمل لیفت سینه تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی آماده می کند. پس از بیهوشی، برش هایی را در مکان های از پیش تعیین شده برای انجام لیفت سینه ایجاد می کند.

برش سینه برای لیفت صورت لنگری است. فضای اطراف هاله نوک پستان نیز در این برش ها برداشته شده و سپس با احتیاط به محل جدید منتقل می شود. این به شما کمک می کند تا بعد از عمل لیفت صورت، سینه های جوان و برجسته را پیدا کنید و از ظاهر جدید خود لذت ببرید. پس از انجام این روش ها، برش ها بر روی پوست بخیه می شوند و در صورت صلاحدید پزشک، لوله درن در یک طرف قفسه سینه نصب می شود تا رگ های خونی به سرعت از بدن خارج شوند و دردی و تورم ایجاد نشود. محل جراحی این فرآیند خلاصه ای از اتفاقاتی است که در روز جراحی لیفت سینه رخ داده است.

روش های برش در جراحی لیفت سینه

مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه

آنچه باعث موفقیت این جراحی می شود در درجه اول انتخاب یک جراح سینه خوب و در مرحله بعد پیگیری مراقبت های بعد از عمل است. دوره نقاهت در نظر گرفته شده در این جراحی از 1 هفته تا 10 روز خواهد بود. وجود تورم و کبودی در این جراحی به دلیل برش های ایجاد شده طبیعی است و جای نگرانی نیست. پس از جراحی، غذای مصرفی باید به صورت مایع باشد. تا 48 ساعت پس از جراحی از حرکت دادن بازوها خودداری کنید. داروهای تجویز شده را به طور منظم مصرف کنید. نواحی بریده شده را خشک نگه دارید و در صورت خشکی پوست از کرم های مخصوص تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید. برای اینکه به قسمت های دوخته شده فشار وارد نشود، سر را در حالت استراحت بالاتر از بدن قرار دهید. از رانندگی بپرهیزید. به مدت 6 هفته از سوتین های مخصوص استفاده کنید.

دوره نقاهت بعد از جراحی افتادگی سینه چقدر است؟

به احتمال زیاد بعد از یک هفته می توانید به کار خود بازگردید، اما باید برای مدتی از انجام فعالیت هایی که نیاز به فعالیت بدنی بالایی دارند اجتناب کنید. دولا شدن و بلند کردن اجسام ممنوع است، زیرا این کار به قفسه سینه و برش های جراحی فشار وارد می کند و روند بهبودی را دشوار و پیچیده می کند. پوشیدن لباس های ورزشی به مدت 4 تا 6 هفته پس از جراحی لیفت سینه ضروری است. این لباس به عنوان یک لباس عمل می کند، تورم را کنترل می کند و شکل جدیدی به بدن می دهد. در بیشتر موارد، می توانید پس از 3 هفته به فعالیت های معمول خود بازگردید، اما همیشه باید به توصیه های جراح خود عمل کنید.

هزینه جراحی لیفت سینه

چندین پارامتر می تواند تاثیر مستقیمی بر هزینه لیفت سینه در تهران داشته باشد. انتخاب مرکز درمانی، انتخاب جراح متخصص و حقوق وی، هزینه های بستری، هزینه های جانبی مانند نام آزمایشات، معاینات و … محل کلینیک زیبایی، اندازه ناحیه تحت درمان و سینه بافت از جمله عواملی هستند که بر هزینه این عمل زیبایی تاثیر می گذارند، نقش مهمی دارند. در کنار اندازه و شکل سینه، میزان پوست اضافی که باید برداشته شود و میزان افتادگی سینه عواملی هستند که بر هزینه جراحی لیفت سینه تأثیر می گذارند.

بهترین دکتر افتادگی سینه در تهران

یکی از مهم ترین و بارزترین ویژگی های بهترین دکتر افتادگی سینه در تهران، توانایی آن ها در ایجاد یک نتیجه کاملا طبیعی است. ایجاد چنین نتیجه تحسین برانگیزی منوط به پوشش کامل جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی در زمینه لیفت سینه و آگاهی کامل از آناتومی و ویژگی های سینه است. بهترین دکتر افتادگی سینه در تهران با ارزیابی بیمار خود، مناسب ترین تکنولوژی را با توجه به نیاز بیمار خود انتخاب می کند و با تلفیق علم و هنر نتیجه ای ایجاد می کند که با ایجاد برش در موقعیت های استراتژیک، کوچکترین جای زخم بر جای می ماند و طبیعی ترین نتیجه حاصل می شود که بیمار می تواند بیش از 20 سال از آن لذت ببرد.

روش های جلوگیری از افتادگی سینه

در ادامه با روش های جلوگیری از افتادگی سینه آشنا می شوید :

تغذیه و رژیم غذایی

در دنیا هیچ رژیم غذایی وجود ندارد که از پیری و شل شدن پوست جلوگیری کند. یا اینکه شما نمی‌توانید قوانین گرانش فیزیکی را نقض کنید.  اما می‌توانید با داشتن رژیم غذایی سالم که سرشار از آنتی اکسیدان بوده و از میوه و سبزیجات تازه تامین می‌شود، سلامت، شادابی و عمر پوست خود را برای چندین سال افزایش دهید. نوشیدن مایعات زیاد هم که شامل آبمیوه می‌تواند با هیدراته نگه‌داشتن بدن، پوست شما را زیباتر و شفاف‌تر کند.

کنترل و ثابت نگه داشتن وزن 

افزایش و کاهش وزن می‌تواند روی اندازه پوست شما تاثیر خواهد گذاشت. وقتی وزن خود را بیشتر کنید، پوست شما رشد می‌کند تا حجم مورد نیاز بدن را پوشش دهد. اما زمانی که یک‌باره وزن خود را چندین کیلو کم می‌کنید راه برگشت پوست به اندازه قبلی وجود ندارد.

اندازه سینه‌های شما با گذشت زمان تغییر می‌کند، همانطور که بقیه بدن شما با افزایش سن تغییر می‌کند. می‌توانید با انتخاب سبک زندگی سالم اثرات پیری را کاهش دهید، اما این کار همیشه موجب جلوگیری از افتادگی سینه نخواهد شد. اگر می‌خواهید تغییرات دائمی در سینه‌های خود ایجاد کنید، باید روی گزینه جراحی و مشاوره پزشک در این خصوص تمرکز کنید.

استفاده از سوتین مناسب و با کیفیت

خرید سوتین مناسب و با کیفیت نقش کلیدی در جلوگیری از احتمال افتادگی سینه دارد. همانطور که در عوامل ابتلای این عارضه گفته شد، جاذبه و بالا رفتن سن بیشترین تاثیر را روی سینه‌ها خواهند گذاشت. اگر شما از سوتینی استفاده کنید که حمایت کافی از بدن شما داشته و از آسیب وارد شدن به رباط‌های سینه جلوگیری کند، تا حد قابل توجهی بین ۵ تا ۱۰ سال می‌توانید زمان ابتلا به آن را به تعویق بیندازید. البته به شرطی که عوامل دیگر که موجب تاثیر روی بافت پوست می‌شود را نادیده نگیرید.

بهترین دکتر افتادگی سینه در تهران

کلام آخر

برای انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین دکتر لیفت سینه در تهران را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *