هزینه لیفت ابرو با نخ در زعفرانیه

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیفت ابرو با نخ در زعفرانیه آشنا کنیم. بسیاری از افراد با مشکل افتادگی ابرو مواجه هستند و این ریزش صورت افراد را اخم کرده است که با استفاده از چندین روش از جمله لیفت ابرو به روش اندوسکوپی، لیفت با نخ و تزریق بوتاکس می توان این ریزش را از بین برد و زیبایی و شادابی را به صورت آن ها هدیه کرد. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه لیفت ابرو با نخ در زعفرانیه با ما همراه باشید.

لیفت ابرو با نخ چیست؟

لیفت ابرو با نخ یکی از روش هایی است که امروزه برای زیبایی استفاده می شود. در این روش با کاشت نخ های نایلونی، افتادگی پوست را می توان از بین برد. این کار با برش های بسیار دقیق انجام می شود که طی آن ابروها بسیار دقیق و ظریف بالا می روند. لیفت ابرو با نخ یک روش درمانی و یکی از انواع لیفت با نخ است که به صورت کوتاه مدت می باشد که هدف آن از بین بردن افتادگی پوست است که اغلب به دلیل افزایش سن ایجاد می شود. این عمل زیبایی در تغییر چهره، شادابی و زیبایی آن بسیار موثر است، اما نقش مهم دیگر آن رفع افتادگی در ناحیه گردن و کشاله ران است.

لیفت ابرو با نخ سیلوئت شامل قرار دادن نخ های مخصوص زیر پوست برای رفع افتادگی صورت است. کاری که این روش زیبایی یا لیفت صورت برای سایر نواحی صورت انجام می دهد، بازسازی پوست با تولید کلاژن پوستی است. این عمل یک کار حساس است که توسط پزشک متخصص یا جراح پلاستیک انجام می شود. ابتدا پزشک سوزنی را وارد پوست کرده و آن را از دو طرف بافت نرم بیرون می کشد و با استفاده از آن ناحیه مورد نظر را بلند و کشش می دهد. برای انجام این روش سعی کنید بهترین دکتر لیفت شقیقه و ابرو در تهران را انتخاب کنید.

لیفت ابرو با نخ چیست ؟

چگونگی انجام لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو یک عمل زیبایی کم تهاجمی است که برای بلند کردن و تغییر شکل ابروها طراحی شده است. این شامل استفاده از نخ های زیست سازگار ساخته شده از پلی دیوکسانون، ماده ای است که معمولا در بخیه های جراحی استفاده می شود. این نخ ها به صورت استراتژیک در زیر پوست قرار می گیرند تا اثر لیفت ایجاد کنند و ابروها را در موقعیت مطلوب تری قرار دهند. در حین عمل، یک متخصص زیبایی آموزش دیده با دقت نخ ها را در نواحی مورد نظر ابرو قرار می دهد. نخ ها دارای مخروط ها یا خارهای ریزی در طول خود هستند که آن ها را در جای خود نگه می دارند. پس از قرار دادن، نخ ها به آرامی کشیده می شوند تا ابروها را بلند کرده و در موقعیت قرار دهند و در نتیجه ظاهری طبیعی داشته باشند.

چه افرادی برای لیفت ابرو با نخ مناسب هستند؟

لیفت ابرو با نخ یک روش کم خطر است و از سن 18 سالگی قابل انجام است. پزشکان انجام این روش را از سن 30 سالگی و با ظاهر شدن علائم پیری توصیه می کنند. به این ترتیب نه تنها فاصله چشم تا ابرو بیشتر می شود، بلکه با تحریک بدن برای تولید کلاژن، پوست اطراف چشم جوان می شود. افرادی که دارا چین و چروک های بین دو ابرو دارند، افرادی که افتادگی ابرو به سمت پایین دارند، کسانی که افتادگی پلک و بافت ناحیه شقیقه دارند و کسانی که دارای عدم تقارن و قرینه نبودن فرم ابرو با یکدیگر هستند کاندیدای مناسب لیفت ابرو با نخ هستند.

اگر از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستید و به شکل چشم گربه ای یا روباهی علاقه دارید و می خواهید چشمان شما جذاب تر به نظر برسد، لیفت ابرو می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. اگر به بیماری های مزمنی مانند هموفیلی، فشار خون بالا، دیابت و بیماری قلبی مبتلا هستید، می توان میزان موفقیت لیفت ابرو را کاهش داد و شدت عوارض آن را افزایش داد. به همین دلیل در این موارد جراح با احتیاط بیشتری اقدام می کند. اگر به طور مداوم سیگار می‌کشید یا مشروبات الکلی می‌نوشید و چند هفته قبل و بعد از عمل نمی‌توانید آن را ترک کنید، بهتر است از این روش خودداری کنید. زیرا تنباکو و الکل در روند درمان اختلال ایجاد می کند.

مزایای لیفت ابرو با نخ

در ادامه با مزایای لیفت ابرو با نخ آشنا می شوید :

نتیجه طبیعی

نخ های مورد استفاده در این روش نتایج ظریف و در عین حال قابل توجهی را ارائه می دهند. آن ها با حفظ ظاهر طبیعی، ابروها را به حالتی جوان تر و مشخص تر می برند. نخ ها باعث تحریک تولید کلاژن در ناحیه تحت درمان شده و بافت و استحکام پوست را بیشتر می کنند.

روش کم تهاجمی

بر خلاف روش های جراحی تهاجمی که نیاز به برش های بزرگ دارند، لیفت ابرو با نخ کم تهاجمی است. این سوراخ‌های کوچک روی پوست هستند که خطر ایجاد اسکار را کم می کند و زمان بهبودی سریع‌تری را تضمین می‌کنند.

اثرات طولانی مدت 

طول عمر نتایج ممکن است بسته به عوامل فردی متفاوت باشد، لیفت ابرو به طور کلی اثرات طولانی مدتی را ارائه می دهد. نخ ها پاسخ درمانی طبیعی بدن را تحریک می کنند و تولید کلاژن و جوان سازی بافت را تشویق می کنند.

نتیجه فوری

لیفت ابرو نتایج فوری را ارائه می دهد و به افراد این امکان را می دهد که پس از درمان از مزایای این روش بهره مند شوند. زمان بهبودی کوتاه است و بیشتر افراد می توانند در عرض چند روز به فعالیت های روزانه خود بازگردند.

چگونگی انجام لیفت ابرو با نخ

آیا لیفت ابرو با نخ روشی مطمئن است؟

لیفت ابرو بدون جراحی به دلیل ماهیت خود روشی کاملا ایمن محسوب می شود که نیازی به برش یا جراحی فیزیکی ندارد. نخ ها از پلی لاکتیک اسید ساخته شدند که سال ها است در کاربردهای مختلف پزشکی استفاده می شود. این بدان معنی است که این روش تضمین شده است که ایمن است و جراح زیبایی خوشحال خواهد شد که به سوالات و نگرانی های شما پاسخ دهد. همچنین شما می توانید برای آشنا شدن با هزینه لیفت شقیقه با نخ در زعفرانیه به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.

آماده شدن برای لیفت ابرو با نخ 

قبل از لیفت ابرو با نخ باید مراقبت هایی انجام دهید که در ادامه به آن ها می پردازیم :

تعدیل موقت

ممکن است متخصص زیبایی به شما توصیه کند که برخی داروها یا مکمل هایی را که ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهند یا در روند بهبودی اختلال ایجاد کنند، متوقف کنید. آن ها ممکن است توصیه کنند از مصرف الکل و محصولات تنباکو برای مدتی قبل و بعد از عمل خودداری کنید.

مشاوره

برای مشاوره با یک متخصص زیبایی باتجربه در روش های لیفت ابرو برنامه ریزی کنید. در طول این مشاوره، در مورد اهداف، انتظارات و هر گونه نگرانی که ممکن است داشته باشید، صحبت کنید. متخصص شایستگی شما را برای این روش ارزیابی می کند و توصیه های شخصی را ارائه می دهد.

انجام دستورالعمل های قبل از جراحی

تمام دستورالعمل های قبل از عمل ارائه شده توسط متخصص زیبایی را دنبال کنید. این ممکن است شامل اجتناب از برخی محصولات مراقبت از پوست، آرایش، یا محدودیت‌های غذا و نوشیدنی باشد.

سابقه پزشکی و دارو

تاریخچه پزشکی خود، از جمله آلرژی، درمان های قبلی زیبایی یا داروهای فعلی را به متخصص زیبایی اطلاع دهید. این اطلاعات برای اطمینان از ایمنی شما و اثربخشی این روش بسیار مهم است.

لیفت ابرو با نخ با سایر روش های لیفت ابرو چه تفاوتی دارد؟

امروزه لیفت ابرو به روش های مختلفی انجام می شود و لیفت ابرو با نخ یکی از روش های غیر جراحی لیفت ابرو است. هزینه این روش مشابه سایر روش های درمان زیبایی مانند تزریق فیلر پوستی یا بوتاکس است. لیفت ابرو با نخ با توجه به احتمال نیاز به بوتاکس بیشتر در تزریق بوتاکس برای دستیابی به نتایج مطلوب، ممکن است حتی ارزان‌تر باشد. ماندگاری لیفت ابرو با نخ در رده میانی تزریق فیلر پوستی و تزریق بوتاکس است.

نتایج لیفت ابرو با نخ در مقایسه با تزریق بوتاکس که هر 3 تا 5 ماه یکبار نیاز به اصلاح دارد ماندگاری بیشتری دارد. پرکننده های استاندارد بین 9 تا 12 ماه دوام می آورند، اگرچه اثرات الگوهای پرکننده جدیدتر می تواند تا 18 ماه یا بیشتر باقی بماند. اما دوره نقاهت لازم برای لیفت ابرو با نخ در مقایسه با تزریق فیلر و تزریق بوتاکس کمی بیشتر است، اما در مقایسه با لیفت ابرو با جراحی چیزی نیست.

مراقبت های بعد از لیفت ابرو

بعد از لیفت ابرو با نخ باید مراقبت هایی را انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم :

محدود کردن فعالیت بدنی 

حداقل تا یک هفته پس از جراحی از فعالیت های بدنی شدید مانند ورزش های شدید یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. این امر خطر عوارض را به حداقل می رساند و از روند بهبودی پشتیبانی می کند.

کمپرس سرد

در 24 تا 48 ساعت اول، کمپرس سرد را روی ناحیه تحت درمان قرار دهید. این به کم شدن تورم و ناراحتی کمک می کند.

مراقبت های بعد از لیفت ابرو با نخ

خودداری کردن از مالش ابرو 

از دست زدن، مالش یا اعمال فشار بیش از حد به ابروهای درمان شده خودداری کنید. این کار از هر گونه اختلال در رزوه ها جلوگیری کرده و از قرارگیری صحیح آن ها اطمینان حاصل می کند.

قرار های بعدی

در قرارهای بعدی که توسط متخصص زیبایی تعیین شده است شرکت کنید. این قرار ملاقات ها به آن ها امکان می دهد پیشرفت شما را ارزیابی کنند، به نگرانی ها رسیدگی کنند و راهنمایی های بیشتری برای نتایج بهینه ارائه دهند.

وضعیت خواب

در مراحل اولیه بهبودی، به پشت یا در وضعیتی مرتفع بخوابید تا از وارد کردن فشار به ناحیه تحت درمان جلوگیری کنید.

بهترین سن برای لیفت ابرو با نخ چه سنی است؟

بهترین و مناسب ترین سن برای لیفت ابرو با نخ قابل انجام است، اما از آنجایی که برای چروک های خیلی عمیق یا افتادگی های ناشی از سوختگی یا تصادف اعمال نمی شود، لیفت با نخ قابل اجرا نیست، بنابراین برای بیشتر شدن سن به صورت طبیعی یا ارثی و ژنتیک برای مردان و زنان بین 40 تا 70 سال را می توان روشی بسیار مناسب به عنوان جایگزین جراحی پرخطر و پرهزینه دانست. استفاده از لیفت ابرو با نخ، علاوه بر افرادی که دارای چین و چروک در اطراف ابرو و بین دو ابرو هستند، برای افرادی که دارای افتادگی پلک، ایجاد پوست اضافی روی پلک، افتادگی و نداشتن قوس طبیعی در ابرو هستند گزینه بسیار مناسبی در نظر گرفته شود و استفاده از این روش باعث لیفت، کشیدگی و حتی تغییر فرم چشم و ابرو می شود.

هزینه لیفت ابرو با نخ در زعفرانیه

لیفت ابرو نسبت به سایر روش های زیبایی ابرو مانند پروتز، فیلر یا مهمتر از آن جراحی لیفت صورت باز با بیهوشی هزینه کمتری دارد و دلیل آن مشخص است زیرا ابزاری ساده و در دسترس است و برای لیفت استفاده می شود. برای جراحی لیفت ابرو نیازی به بیهوشی عمومی از طرف تکنسین اتاق عمل، شرایط بستری و تیم جراحی کامل نیست و از طرفی سختی استفاده از این روش بسیار کمتر از سایر روش های زیبایی خواهد بود و انجام می شود. به صورت سرپایی و همین موارد باعث قیمت و تفاوت قابل توجه روش لیفت ابرو با نخ با سایر روش های جراحی زیبایی می شود.

ماندگاری لیفت ابرو با نخ چقدر است؟

ماندگاری نتایج لیفت ابرو با نخ برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. عواملی مانند سن، وضعیت پوست، شیوه زندگی و فرآیندهای درمانی فردی در طول مدت اثرات نقش دارند. نتایج می تواند بین 12 تا 18 ماه باقی بماند. یک روال مراقبت از پوست را اتخاذ کنید که شامل پاکسازی ملایم، مرطوب کننده و محافظت در برابر آفتاب باشد. این به حفظ سلامت و کشسانی پوست کمک می کند و از طول عمر لیفت ابرو حمایت می کند.

با استفاده از کلاه لبه پهن یا استفاده از کرم ضد آفتاب از ابروهای خود در برابر قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید محافظت کنید. اشعه ماوراء بنفش می تواند تجزیه کلاژن و الاستین را تسریع کند و بر نتایج این روش تأثیر بگذارد. داشتن یک سبک زندگی سالم که شامل یک رژیم غذایی متعادل، فعالیت بدنی منظم و خواب کافی باشد می تواند به سلامت کلی پوست شما کمک کند. این به نوبه خود می تواند به طولانی شدن نتایج لیفت ابرو کمک کند.

هزینه لیفت ابرو با نخ در زعفرانیه

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *