هزینه ابدومینوپلاستی در زعفرانیه

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه ابدومینوپلاستی در زعفرانیه آشنا کنیم. داشتن اندامی زیبا و ایده آل این روزها به آرزوی هر مرد و زنی تبدیل شده است. زیرا تغذیه و سبک زندگی افراد، رسیدن به اندام خوب را دشوار کرده است. یکی از روش های مدرن که در این زمینه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است، ابدومینوپلاستی نام دارد. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه ابدومینوپلاستی در زعفرانیه با ما همراه باشید.

عمل ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی یک جراحی تهاجمی محسوب می شود، زیرا افراد به طور طبیعی داشتن پوستی صاف و بدون چین و چروک را پوست ایده آل می دانند، با کمک این جراحی می توان این نیاز را به طور جامع پوشش داد و با تکنیک های مختلف به آن دست یافت.

با استفاده از این جراحی می توان خطوط ایجاد شده در زیر ناف بعد از زایمان یا افرادی که به دلیل اضافه وزن دچار افتادگی شکم شدند و بعد از رژیم یا ورزش پوستشان شل و افتاده است، قسمت اضافی پوست را برید. البته چربی های موضعی در ناحیه شکم، پهلوها و پشت بیمار بهتر است با لیپوماتیک یا دستگاه های دیگر برداشته شود تا هیچ توده یا برآمدگی روی پوست باقی نماند.

عمل ابدومینوپلاستی چیست

چه افرادی برای عمل ابدومینوپلاستی مناسب هستند؟

کاندیدای مناسب برای ابدومینوپلاستی افرادی هستند که وزن زیادی از دست دادند یا اضافه وزن دارند که پس از رژیم غذایی و ورزش و کم شدن BMI به محدوده مناسب برای این جراحی می باشند. هیچ چیز نمی تواند جایگزین ورزش و رژیم لاغری شود و قطعا درست است اما باید توجه داشته باشید که با رعایت رژیم غذایی مناسب، ورزش یا انجام لیپوساکشن می توان چربی های اضافی را از بین برد. قطعا این پوست شل در ناحیه شکم یا پهلو و یا حتی پشت هیچ وقت بدون جراحی قابل برداشتن نیست.

میزان درد جراحی ابدومینوپلاستی

درد بعد از عمل جراحی شکم یک چیز طبیعی است و چیزی است که با خط کش نمی توان آن را اندازه گرفت و هر فردی بسته به میزان آمادگی بدنی و تحمل فیزیکی خود نسبت به درد، میزان درد متفاوتی دارد.

امکان دارد فردی وجود داشته باشد که 2-3 روز بعد از عمل هیچ درد یا مشکلی احساس نکند، اما فرد دیگری این درد را برای مدت طولانی احساس کند، اما معمولا این مقدار می تواند تا 1 روز بعد از عمل ادامه یابد که می توان آن را ادامه داد. مسکن های تجویز شده این درد را قابل تحمل می کند، اما اگر درد غیرطبیعی و مداوم دارید، باید به پزشک مراجعه کنید و از او راهنمایی بگیرید.

آیا افراد بعد از زایمان می توانند جراحی ابدومینوپلاستی انجام دهند؟

حداقل 6 ماه بعد از عمل به خاطر این که بدن متورم شده و فرم بدن مشخص نیست باید از جراحی خودداری کنید و به هیچ عنوان این عمل را انجام ندهید حتی اگر پزشک به شما توصیه کند. پس از گذشت این مدت می توانید این جراحی را انجام دهید، در صورت تمایل آن را در حضور بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در زعفرانیه انجام دهید.

تغذیه بعد از عمل ابدومینوپلاستی

باید این ذهنیت را که بعد از جراحی کم شدن وزن به حالت قبلی خود بازنمی‌گردید را از خود دور کنید و باید به این نکته توجه کنید که باید کل سبک زندگی خود را تغییر دهید.

شما نباید مانند گذشته پرخوری کنید و باید یک رژیم غذایی سالم و اصولی داشته باشید تا به حالت قبلی خود برنگردید و با ورزش سبک زندگی جدیدی داشته باشید زیرا سعی می کنید کالری اضافی را با ورزش در طول روز بسوزانید.

بعد از جراحی ابدومینوپلاستی چه مراقبت هایی باید انجام شود؟

برای این که نتیجه مناسبی از جراحی خود بگیرید باید مراقبت هایی را انجام دهید که در ادامه با مراقبت های بعد از جراحی ابدومینوپلاستی آشنا می شوید :

نحوه خوابیدن

افرادی که جراحی زیبایی شکم انجام دادند از خوابیدن به پهلو و کف دست خودداری کنند و در دوران نقاهت با قوس باز بخوابند. به همین خاطر باید از فشار به معده جلوگیری کنند.

میزان درد

یکی از مشکلات طبیعی بعد از جراحی شکم  احساس درد خفیف است که با استفاده مسکن از بین می رود. اگر افراد احساس درد می کنند، می توانند بعد از تایید پزشک، مسکن مصرف کنند.

نحوه فعالیت

بیمارانی که تحت عمل جراحی زیبایی شکم قرار گرفتند، باید در طول دوره نقاهت جراحی شکم از استراحت مطلق اجتناب کنند و سعی کنند آهسته راه بروند. زیرا این کار به جلوگیری از جمع شدن لخته های خون در پاها کمک کننده است.

آیا ابدومینوپلاستی مخصوص خانم ها است؟

این نوع جراحی زیبایی شکم برای آقایان هم قابل انجام است و تا الان طرفداران زیادی در بین آقایان پیدا کرده است. زیرا امروزه مردان بیشتر از زنان به وضعیت جسمانی خود اهمیت می دهند و به همین خاطر از این روش درمانی استفاده می کنند.

می توان گفت مردانی که بسیار چاق هستند و به دنبال راهی سریع و مطمئن برای کم شدن وزن هستند می توانند بدون نگرانی از عوارض بعد از عمل با بهترین جراح پلاستیک مشورت کنند. باید این یک روش کاهش وزن در نظر گرفته نشود و افراد باید قبل از عمل با رژیم غذایی و ورزش لاغر شوند و وزن آن ها در طول 6 ماه ثابت باشد.

میزان درد جراحی ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی چگونه انجام می شود؟

ابدومینوپلاستی به صورت تهاجمی در کلینیک های تخصصی انجام می شود. برای این کار باید از پزشک متخصص و واجد شرایط در این زمینه حمایت شود تا تمامی مراحل کار با موفقیت انجام شود. در ادامه به مراحل جراحی ابدومینوپلاستی می پردازیم :

اعمال بیهوشی

از آنجایی که ابدومینوپلاستی با برش و بخیه همراه است، بیهوشی قبل از شروع کار ضروری است. البته روش بیهوشی بسته به ترجیح و صلاحدید پزشک می تواند فرق داشته باشد.

ایجاد برش در ناحیه مورد نظر از بدن

پس از بیهوشی، پزشک یک برش افقی بین خط رشد مو در ناحیه شرمگاهی و زیر ناف ایجاد می کند. اندازه این برش بسته به شرایط جسمانی فرد و صلاحدید پزشک متفاوت است. برش دیگری در اطراف ناف به وجود می آید که هدف از این برش دسترسی به چربی زیر پوست شکم است.

برداشتن چربی

هنگامی که بدن بیمار برای عمل آماده شد، پزشک متخصص چربی اضافی بدن را از برش های ایجاد شده استخراج کرده و پوست اضافی ایجاد شده در اثر برداشتن چربی را برش می دهد.

بخیه کردن زخم ها 

مرحله آخر در ابدومینوپلاستی، بخیه زدن برش هایی است که پس از برداشتن چربی روی پوست قرار می گیرد. این مرحله باید با دقت و مهارت زیادی انجام شود تا بعد از بهبودی کامل بیمار، هیچ بریدگی و بخیه ای روی بدن باقی نماند.

بعد از همه این مراحل، فرد به هوش می آید و باید یک سری اقدامات احتیاطی و توصیه های لازم را با دقت فراوان انجام دهد. بعد از پایان دوره نقاهت می توان نتایج مثبت و رضایت بخش را مشاهده کرد.

جراحی ابدومینوپلاستی چه تاثیراتی در زیبایی شکم دارد؟

بیشتر افراد می خواهند وزن خود را از طریق رژیم غذایی و ورزش کنترل کنند و شکمی صاف و متناسب داشته باشند. اما این دسته از افراد بعد از مدت ها تلاش متوجه می شوند که در برخی موارد ورزش و رژیم غذایی جواب نمی دهد و نمی توان به نتیجه مطلوب رسید. در چنین مواردی جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی می تواند راه مناسبی برای داشتن شکمی صاف و بدون افتادگی یا پوست اضافی باشد. جراحی زیبایی شکم می تواند بافت و پوست اضافی شکم را از بین ببرد، امکان دارد این اتفاق بیفتد که فقط افراد چاق می توانند عمل جراحی زیبایی شکم را انجام دهند،  عمل زیبایی شکم می تواند تناسب اندام ناحیه شکم را بهتر کند.

نتایج ابدومینوپلاستی

نتایج این جراحی بعد از جراحی دیده می شود، البته گاهی اوقات امکان دارد نتایج اصلی جراحی با از بین بردن تورم مشخص شود. امکان دارد چند هفته یا گاهی چند ماه طول بکشد تا نتایج ابدومینوپلاستی دیده شود.

9 ماهه نگه داشتن جنین باعث کشیدگی پوست شکم و رحم می شود. تعیین میزان سفتی شکم مشکل است. ابدومینوپلاستی و زایمان سزارین مراقبت های سختی دارند، انجام همزمان این دو عمل برای بیمار سخت است و زایمان و فعالیت را محدود می کند.

هزینه ابدومینوپلاستی در زعفرانیه

هزینه ابدومینوپلاستی در زعفرانیه به روش مورد استفاده در جراحی و دستمزد جراح و کلینیک و بیمارستانی که در آن جراحی انجام می شود بستگی دارد. عواملی وجود دارد که می تواند در تعیین هزینه ابدومینوپلاستی در زعفرانیه نقش داشته باشد. این عوامل عبارتند از :

  • هزینه بیهوشی
  • دستمزد جراح
  • هزینه آزمایشات و دارو های تجویز شده توسط جراح
  • هزینه گن بعد از جراحی
  • هزینه های بیمارستان یا کلینیک

جراحی ابدومینوپلاستی در چه زمانی تاثیر گذار نیست؟

همین مشکل افتادگی پوست و بافت اضافی به علت های مختلف می تواند ظاهر را تحت تاثیر قرار دهد و فرد را مجبور به انجام عمل جراحی شکم کند.  این روش یکی از بهترین راه هایی است که می توان برای زیبایی و تناسب اندام ناحیه شکم استفاده کرد زیرا به راحتی همه بافت های اضافی و پوست اضافی را از بین می برد و باعث زیبایی و جوانی شد.

ابدومینوپلاستی همه انتظارات شما را برآورده نمی کند، باید به تغییراتی که این عمل در ناحیه شکم ایجاد می کند و از عمل زیبایی شکم انتظار نمی رود توجه کنید. این عمل نمی تواند به عنوان جایگزینی برای کم شدن وزن یا یک برنامه ورزشی مناسب استفاده شود. هر یک از این روش ها در زمان مناسب تاثیراتی دارند و نباید جایگزین یکدیگر تلقی شوند، بلکه باید به عنوان مکمل یکدیگر مورد استفاده قرار گیرند.

نتایج ابدومینوپلاستی از نظر پزشکی دائمی است، اما باید توجه داشته باشید که برای حفظ شرایط و اجتناب از تکرار عمل، باید از نوسانات شدید وزن پرهیز کنید. پس از جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی، همیشه باید با برنامه ریزی دقیق و با یک برنامه ورزشی مناسب نتایج را حفظ کرد.

اگر خانم هستید و قصد بارداری در آینده را دارید، بهتر است جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی را عقب بیندازید زیرا امکان دارد نتیجه را بی فایده کند و تناسب اندام و صافی پوست شما بعد از بارداری از بین برود.

نمی توان ابدومینوپلاستی اصلاح کننده خطوط کشیده پوست دانست، در بعضی نواحی می تواند پوست های زائد را از بین ببرد و وضعیت شکم را بهتر کند، اما هرگز نمی تواند به طور کامل ترمیم کند و همه کشیدگی ها و ظاهر پوست را ترمیم نمی کند.

آمادگی قبل از جراحی زیبایی شکم

سیگار کشیدن می تواند ریسک عوارض جانبی را افزایش دهد و بهبودی را به تأخیر بیندازد. در صورت سیگار کشیدن، مجبور خواهید بود برای مدت مشخصی که پزشک تعیین می کند، این کار را متوقف کنید. فقط کاهش مصرف سیگار کافی نیست. حداقل باید یک ماه قبل از جراحی و به مدت دو هفته بعد از عمل زیبایی شکم از انواع نیکوتین، آدامس، چسب و سیگار الکترونیکی کاملاً خودداری کنید. از نظر زمانی هرچه بین ترک سیگار و جراحی فاصله باشد، بهتر است. مطمئن شوید که وعده های غذایی متعادل و کامل می خورید. سعی نکنید قبل از جراحی بیش از حد رژیم بگیرید. تغذیه مناسب برای بهبودی کامل مهم است.

به عنوان بخشی از مشاوره قبل از عمل، جراح ممکن است به شما دستور دهد که مصرف برخی از داروهای خود را که باعث ضعیف شدن خون و مواد مغذی می شود، برای مدت زمانی خاص قبل و بعد از جراحی متوقف کنید. این داروها شامل آسپرین و ضد التهاب های غیر استروئیدی است. اگر داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنید باید به جراح خود اطلاع دهید.قبل از اینکه تحت جراحی قرار بگیرید، مطمئن ترین و راحت ترین جا را برای گذراندن دوران نقاهت و رفع نیازهای خود آماده سازید.

عوامل تاثیر گذار بر انتخاب روش جراحی شکم

دو عامل بسیار مهم در تعیین روش جراحی شکم نقش بسزایی دارد، یک عامل میزان شلی و افتادگی پوست و دومین عامل میزان چربی های زیر پوست می باشد. این دو عامل جراح را راهنمایی می کند تا کدام نتیجه را بگیرد؛ در صورتی که فردی تنها تجمع چربی بدون شلی و ترک های پوستی داشته باشد این گونه افراد با چنین شرایطی کاندید مناسب جراحی لیپوماتیک می باشند.

معمولا افرادی که بارداری نداشته و نوسانات حجمی زیاد نداشتند این حالت رخ می دهد که فرد کاندید لیپوماتیک خواهد بود. اما اگر فرد شلی پوست با ترک های واضح بارداری داشته باشد؛ این افراد کاندید مناسب برای جراحی باز یا ابدومینوپلاستی خواهد بود. البته اگر فردی افتادگی شدید پوست و تجمع چربی زیر پوست داشته باشد در روش باز به صورت همزمان از لیپوماتیک استفاده می شود.

هزینه ابدومینوپلاستی در زعفرانیه 

کلام آخر

قبل از انجام جراحی ابدومینوپلاستی سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را برای جراحی انتخاب کنید تا نتیجه مناسبی از جراحی خود بگیرید و از خطرات و عوارض جراحی بکاهید. درباره هزینه ابدومینوپلاستی در زعفرانیه تحقیق کنید و از افرادی که قبلا از این جراحی استفاده کردند پرس و جو کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *