هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه آشنا کنیم. جراحی لیفت پیشانی و ابرو نوعی عمل زیبایی است که منجر به ظاهری جوان تر و شاداب تر می شود. لیفت ابرو و پیشانی به گونه‌ای انجام می‌شود که ابروها را به سمت بالا کشیده و خطوط افقی و فرورفتگی‌های ناشی از افزایش سن را که می‌تواند چهره را عصبانی، بد اخلاق و خسته نشان دهد، از بین می‌برد. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

جراحی لیفت پیشانی چیست؟

در ابتدا بسته به شرایط بیمار روش مناسب برای انجام این جراحی انتخاب می شود و سپس برش های لازم در ناحیه پیشانی و شقیقه ها ایجاد می شود. برش های مورد نیاز برای انجام جراحی لیفت پیشانی موازی با خط رویش مو و به گونه ای ایجاد می شود که قابل مشاهده نباشد. سپس با استفاده از برش ها، پوست ناحیه پیشانی به سمت بالا کشیده می شود تا چین و چروک ها و خطوط ریز ایجاد شده در این ناحیه کاملا از بین برود. در نهایت پس از اتمام جراحی و انجام اصلاحات لازم، برش ها بخیه می شوند.

جراحی لیفت پیشانی چیست ؟

انواع روش های جراحی لیفت

روش های مختلفی برای لیفت ابرو یا لیفت پیشانی وجود دارد که نوع روش مناسب با توجه به نیاز و شرایط بیمار و همچنین نظر پزشک متخصص پس از انجام عمل تعیین می شود. در ادامه با انواع روش های جراحی لیفت پیشانی آشنا می شوید :

جراحی لیفت پیشانی کلاسیک

در این روش جراحی برای ایجاد برش های لازم، ابتدا موهای سر را به سمت بالا کشیده و به پشت بسته می کنند. سپس برش ها به موازات خط رویش مو یا گاهی پشت خط رویش مو ایجاد می شود تا دیده نشود. سپس تغییرات لازم بر روی پوست و بافت های زیرین پیشانی اعمال می شود و پوست این ناحیه به سمت بالا کشیده می شود. این کار باعث بلند شدن ابروها و رفع چین و چروک و خطوط ایجاد شده روی پیشانی می شود. در صورت لزوم پوست و پارچه های اضافی در جای مناسب بریده و دوخته می شوند.

جراحی لیفت پیشانی با برش موقت

برای این روش جراحی برای افرادی با خط رشد موی بالاتر مناسب است. برای اعمال تغییرات در پیشانی، قسمتی از پوست این ناحیه جدا شده و به قسمت بریده شده دوخته می شود. در جراحی لیفت ابرو و خط رشد مو، برش ها در پشت خط رشد مو قرار می گیرند تا برش ها و بخیه ها دیده نشود، این جراحی شامل برش های کوچک محدود در داخل مو می شود. این بریدگی ها در خط رشد مو پنهان شده و قابل مشاهده نیستند. با کمک این جراحی می توان چین و چروک های پنجه کلاغی را در گوشه چشم و شقیقه ها از بین برد اما در ناحیه مرکزی پیشانی تاثیری ندارد.

جراحی لیفت پیشانی کرنال

در جراحی لیفت ابرو کرنال که به آن عمل لیفت صورت باز گفته می شود، لازم است یک برش از گوشه تا گوشه خط ابرو ایجاد شود. این جراحی برای افرادی که پیشانی کوتاه تری دارند و تمایل به داشتن پیشانی بلندتری دارند بیشتر توصیه می شود.

جراحی لیفت پیشانی آندوسکوپی

روش آماده سازی بیمار برای جراحی آندوسکوپی پیشانی و ابرو مانند جراحی معمولی است با این تفاوت که به جای ایجاد یک برش طولانی، از چندین برش بسیار کوچک در نواحی مناسب استفاده می شود. سپس یک لوله باریک با دوربین کوچک با استفاده از یکی از این برش ها وارد لایه زیرین پوست می شود و از طریق برش دیگر ابزار لازم برای ایجاد تغییرات وارد بافت پوست می شود. با کمک دوربین، جراح می تواند بافت های زیرین پوست را به طور کامل ببیند و به راحتی تغییرات لازم را انجام دهد. در نهایت چین و چروک و افتادگی در ناحیه پیشانی از بین رفته و برش ها با بخیه های ظریف بسته می شوند.

جراحی لیفت ابرو خط رویش مو

این روش جراحی برای افرادی با خط رشد موی بالاتر مناسب است. بنابراین برای اعمال تغییرات در پیشانی، بخشی از پوست این ناحیه جدا شده و به قسمت بریده شده بخیه می شود. ایجاد برش در جراحی لیفت ابرو و خط رشد مو به این صورت است که برای جلوگیری از دیده شدن برش ها و بخیه ها در پشت خط رشد مو قرار می گیرد.

انواع روش های جراحی لیفت پیشانی

برش های جراحی لیفت پیشانی چگونه است؟

برش های مورد نیاز برای جراحی لیفت پیشانی به نوع روش استفاده شده برای این روش بستگی دارد. زمانی که از روش‌های جراحی مرسوم یا سنتی برای اعمال تغییرات استفاده می‌شود، ایجاد برش‌های بیشتری روی پیشانی ضروری است. اما در صورت استفاده از روش های جراحی دیگر مانند لیفت ابرو به روش آندوسکوپی، تنها به چند برش بسیار کوچک نیاز است تا تغییرات لازم در پیشانی و شقیقه ها ایجاد شود. این برش ها در ناحیه خط رویش مو یا پشت خط رویش مو ایجاد می شود تا دیده نشود. در نتیجه جای نگرانی در مورد جای زخم باقی مانده نیست.

مراحل جراحی لیفت پیشانی

برای انجام جراحی لیفت پیشانی و ابرو ابتدا باید با پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت کنید. اگر پزشک آزمایشی را تجویز کرد، قبل از عمل آن را انجام دهید و نتیجه را به پزشک خود بدهید. لیفت ابرو و پیشانی با بیهوشی عمومی انجام می شود، اما بسته به شرایط بیمار ممکن است از بی حسی موضعی استفاده شود. با توجه به نوع روش جراحی، پزشک برش های لازم را در محل مناسب ایجاد می کند تا بتواند از طریق آن ها اصلاحات لازم را اعمال کند. پوست پیشانی کشیده می شود که منجر به از بین رفتن چین و چروک و خطوط روی پیشانی و بالا بردن ابروها می شود. در نهایت در صورت لزوم پوست و بافت اضافی برداشته شده و برش ها بخیه می شوند.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت پیشانی هستند؟

انجام این جراحی برای افرادی که می خواهند چین و چروک های پیشانی خود را صاف کرده و از افتادگی آن جلوگیری کنند مناسب است. افرادی که به دلیل ژنتیک یا ارث جذاب صورت دارای پوست شل در ناحیه پیشانی هستند. خانم ها و آقایان بین 40 تا 60 سال که به دلیل بیشتر شدن سن دچار افتادگی یا چین و چروک پیشانی شدند می توانند برای جراحی لیفت پیشانی و ابرو مراجعه کنند.

روش های لیفت پیشانی بدون جراحی

در ادامه به روش های لیفت پیشانی بدون جراحی می پردازیم :

لیفت پیشانی با نخ

برای انجام این روش از بخیه های قابل جذب زیبا استفاده می شود تا تغییرات لازم در لایه های زیرین پوست ایجاد شود. روش انجام این روش بدین صورت است که ابتدا تعدادی نخ در لایه زیرین یک طرف پوست وارد می شود سپس با اعمال تغییراتی در بافت پوست باعث کشیدگی پیشانی و ابرو می شود. نتایج به دست آمده با این روش تا جذب کامل نخ ها توسط پوست باقی می ماند. لیفت پیشانی با نخ توسط پزشکان متخصص به عنوان روشی مطمئن و مطمئن توصیه نمی شود. برای آشنا شدن با هزینه لیفت پیشانی با نخ در زعفرانیه به سایت مربوطه مراجعه فرماید.

لیفت پیشانی با ژل

تزریق ژل یکی دیگر از روش های رایج برای از بین رفتن چین و چروک و خطوط ایجاد شده روی پیشانی و ابرو است. تزریق ژل می تواند نواحی فرورفته یا چین و چروک های عمیق پیشانی را پر کند و تا زمانی که دوام آن از بین نرود و مواد تزریق شده جذب نشود اثر آن باقی خواهد ماند.

بوتاکس پیشانی و لیفت ابرو

یکی از متداول ترین روش های لیفت ابرو و پیشانی برای آقایان و خانم ها تزریق بوتاکس است. بوتاکس در برندهای مختلفی موجود است که بسته به کیفیت آن ممکن است ماندگاری متفاوتی داشته باشد. تزریق بوتاکس که نوعی سم بوتولینوم است باعث فلج شدن عضلات پیشانی و بالای ابرو می شود. تزریق بوتاکس برای لیفت پیشانی را نمی توان یک روش دائمی و طولانی مدت در نظر گرفت و پس از از بین رفتن اثر آن باید دوباره آن را انجام دهید.

روش های لیفت پیشانی بدون جراحی 

ماندگاری لیفت پیشانی چقدر است؟

ماندگاری نتایج به دست آمده در جراحی لیفت پیشانی و ابرو با توجه به افراد و شرایط آن ها متفاوت است. می توان گفت دوام و ماندگاری نتایج به دست آمده از این عمل به عواملی مانند میزان تخصص و تجربه پزشک در این زمینه، میزان رعایت مراقبت های بعد از عمل و رعایت یک سبک زندگی سالم بعد از جراحی توجه داشته باشید که تغییرات اعمال شده در حین جراحی ممکن است با افزایش سن و شل شدن و افتادگی عضلات صورت از بین بروند. اما به طور کلی دوام و ماندگاری این عمل را در حدود 10 سال می توان انتظار داشت.

هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه

هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای هر فرد می تواند زیاد یا کم شود. هزینه دستمزد پزشک متخصص با توجه به تجربه و تخصص وی تعیین می شود. هزینه آزمایشات قبل از عمل و عکس های تجویز شده توسط پزشک برای بیمار. هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی که جداگانه به هزینه اعمال می شود. هزینه بیمارستان که در بیمارستان خصوصی بیشتر از بیمارستان دولتی است. نوع روش جراحی لیفت ابرو و پیشانی که برای فرد و شرایط بیمار استفاده می شود. منطقه جغرافیایی محل استقرار مطب پزشک و سن بیمار از دیگر عوامل موثر بر هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه است.

مشاوره قبل از جراحی لیفت پشانی چگونه است؟

برای مشاوره با یک پزشک متخصص، پزشک ابتدا صورت شما را از جمله پوست و استخوان زیرین را بررسی می کند و در طول مشاوره پزشک درباره اهداف شما بحث می کند و از شما سوالاتی درباره مشکلاتی که امکان دارد داشته باشید مانند فشار خون کنترل نشده، مشکلات انعقاد خون یا تمایل به ایجاد اسکار های بزرگ می پرسد. اگر قبلا جراحی کردید، اگر داروی خاصی مصرف می کنید و یا اگر از دخانیات استفاده می کنید حتما در جلسات مشاوره آن ها را با پزشک خود در میان بگذارید. اگر تصمیم دارید لیفت پیشانی انجام دهید پزشک روش جراحی، نوع بیهوشی و مکانی که در آن جراحی انجام می شود و یا خطرات و عوارضی که دارد را برای شما بازگو می کند. سعی کنید در این جلسات سوالات خود را با پزشک در میان بگذارید و نگرانی های خود را برطرف کنید تا دچار مشکل نشوید.

هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه

روش های مختلف لیفت پیشانی بدون جراحی 

اقدامات مختلفی برای لیفت ابروی غیر جراحی وجود دارند. قبل از انجام هر یک از این اقدامات، مهم است که به متخصصین مربوطه مراجعه کنید که می‌توانند چهره‌تان را مطالعه و ارزیابی کنند و به شما کمک کنند تا تصمیم بگیرید کدام نوع روش برای شما مناسب است. اقداماتی که مشاور شما توصیه می‌کند، به سن و ساختار چهره‌تان، و همچنین تأثیری که قصد دارید با انجام لیفت پیشانی و ابروی غیر جراحی به دست آورید، بستگی دارد.

لیفت ابرو با اولتراپی

در این تکنیک از امواج فراصوت میکرو متمرکز با انرژی (MFU-V) استفاده می‌شود که باعث تحریک و ترمیم کلاژن و الاستین در اطراف ابرو می‌شود. این فرآیند باعث از بین بردن خطوط ریز چین و چروک، لیفت کردن ابرو و پلک های افتاده و بهبود نواحی پوستی می‌شود. نتایج این تکنیک معمولاً تا یک سال پس از درمان دوام دارد.

لیفت ابرو با فیلرهای پوستی

در این روش که فیلر در ناحیه بالای چشم تزریق می شود، فیلرها به عنوان پرکننده‌های پوستی استفاده می‌شوند تا به پلک‌ها حجم داده و ظاهر توخالی‌ پلک‌ها را بهبود دهند. این فرآیند باعث جوان‌تر و شاداب‌تر شدن ابروها می‌شود.

لیفت ابرو با نخ‌های PDO

در این تکنیک، نخ‌های قابل جذب پلی‌آکریل‌آمید یا پلی‌لاکتیک اسید زیر پوست قرار می‌گیرند و با ترمیم کلاژن و الاستین، ابروها را لیفت می‌کنند و ظاهر شاداب و جوان‌تری به آنها می‌بخشند. این روش از بخیه های خاردار نازک و قابل حل (نخ) زیر پوست شما استفاده می کند تا پوست شما را به عقب بکشد و سفت کند.

بدن شما به نخ ها واکنش نشان می دهد و تولید کلاژن بدن را افزایش می دهد. کلاژن پروتئینی است که به پوست شما قدرت و پشتیبانی می‌کند تا چین و چروک‌ها را پر کند. لیفت پیشانی و ابرو با نخ روی پیشانی شما انجام می شود تا چین و چروک های موجود کاهش یابد. نخ‌ها در طول ۱۸ ماه تا دو سال به طور طبیعی جذب می‌شوند و کلاژن تولید می‌کنند تا اثر جوان‌سازی ادامه یابد. در واقع ماندگاری این روش بین یک تا دو سال است.

لیفت ابرو ترماژ

تکنیک ترماژ با استفاده از امواج رادیویی فرکانس بالا به صاف کردن، سفت شدن و ترمیم پوست کمک می‌کند. با تحریک و جمع شدن کلاژن های طبیعی، این تکنیک پوست ابرو را جوان‌تر و شاداب‌تر می‌کند.

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس یا هایفو

متداول‌ترین نوع لیفت ابروی غیر جراحی، شامل تزریق یک نوروتوکسین به نام بوتولینوم است که به طور معمول با نام تجاری بوتاکس شناخته می‌شود. تزریق سم بوتولینوم یا همان بوتاکس که در واقع یک نوع پروتئین تصفیه شده طبیعی است، به عنوان یک شل‌کننده عضلات، ابروها را لیفت می‌کند و چین و چروک‌های زیر ابرو را بهبود می‌بخشد و حتی نمی گذارد خطوط عمیق تر چین و چروک ایجاد شوند. این روش به ویژه برای شکل دهی به پلک‌ها و ابروها استفاده می‌شود.

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 7

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *