لیفت سینه بدون جراحی در تهران

ما در این مقاله سعی داریم شما را با لیفت سینه بدون جراحی در تهران آشنا کنیم. تاثیر سن و جاذبه روی سینه ها بسیاری از خانم ها را نگران کرده است. با بیشتر شدن سن، سینه ها حالت ارتجاعی کمتری پیدا می کنند، شروع به کشش و در نهایت افتادگی می کنند که به این حالت پتوز سینه می گویند. اکثر خانم ها از این بابت نگران هستند و به دنبال روشی هستند که این مشکل را برطرف کنند، یکی از این روش ها لیفت سینه است. در ادامه برای آشنا شدن با لیفت سینه بدون جراحی در تهران با ما همراه باشید.

لیفت سینه بدون جراحی چیست؟

با گذشت زمان، اندازه و شکل سینه‌های زنان تحت تأثیر عوامل متعددی از جمله بارداری و شیردهی، کاهش وزن قابل توجه و افزایش سن می‌تواند به طور چشمگیری تغییر کند. این عوامل شایع ترین علل افتادگی سینه ها هستند. جراحی لیفت سینه که به عنوان ماستوپکسی شناخته می شود، یک درمان بسیار موثر برای بازیابی سینه های سفت تر و خوش فرم تر است. اما از آنجایی که زنان بیشتر و بیشتر به دنبال جایگزین های کمتر تهاجمی برای لیفت سینه هستند، افراد بیشتری در حال بررسی گزینه های لیفت سینه غیر جراحی هستند.

روش هایی که شامل هیچ برش، اسکار یا بیهوشی نیستند، برای بسیاری از بیماران بسیار جذاب هستند، زیرا شامل بهبود یا دوره نقاهت طولانی نمی شوند. این بدان معنی است که زنان می توانند خیلی سریعتر از لیفت سینه به فعالیت های روزانه خود بازگردند. اگرچه روش‌های لیفت سینه غیر جراحی زیادی وجود دارد، اما هیچ‌یک از آن ها نمی‌توانند به اندازه روش جراحی ماستوپکسی نتایج طولانی مدت یا موثری ارائه دهند. برای انجام این روش سعی کنید بهترین دکتر لیفت سینه در تهران را انتخاب کنید.

لیفت سینه بدون جراحی چیست ؟

انواع روش های لیفت سینه بدون جراحی در تهران

جراحی لیفت سینه می تواند نتایج طولانی تر و جامع تری به زنان ارائه دهد، اما لیفت سینه بدون جراحی می تواند یک انتخاب عالی باشد زیرا خطر بیهوشی، خونریزی، عفونت یا بهبودی وجود ندارد. اگر می‌خواهید سینه‌های خود را بدون جراحی بزرگ و استراحت طولانی مدت کمی بزرگ کنید، گزینه‌های غیر جراحی همیشه ارزش بررسی دارند. در ادامه با انواع لیفت سینه بدون جراحی آشنا می شوید :

لیفت سینه با نخ

لیفت سینه با نخ برای حرکت فیزیکی پوست در اطراف سینه ها در یک حرکت رو به بالا طراحی شده است. در این روش درمانی از سیم خاردارهای کوچک برای بلند کردن قفسه سینه استفاده می شود. یک جراح زیبایی نخ ها را از طریق یک سوزن زیرپوستی به زیر پوست شما وارد می کند، سپس نخ ها سفت شده و به سمت استخوان ترقوه کشیده می شوند. این روش لیفت سینه غیرتهاجمی باقی می ماند و نتایج آن تا 2 سال باقی می ماند. بهتر از همه این است که مانند برش های سنتی جای زخم باقی نمی گذارد و نخ ها در عرض 1-2 سال جذب پوست می شوند.

لیفت سینه با لیزر

لیزر درمانی از پرتوهای شدید انرژی برای حذف سلول های مرده پوست استفاده می کند و در عین حال تولید کلاژن را در پوست بیشتر می کند. لیزرهای زیبایی اغلب برای کم شدن چین و چروک، لکه های پیری و جای زخم استفاده می شود. اگر بدن شما تشویق به تولید کلاژن بیشتر شود، می تواند خاصیت ارتجاعی پوست در ناحیه سینه را افزایش دهد. اما نتایج لیفت سینه با این تکنیک جزئی و موقت خواهد بود.

لیفت سینه با سی ای سی آی

درمان سینه CACI در ابتدا نوعی درمان برای آسیب عضلانی بود، با استفاده از این روش برای لیفت سینه بدون جراحی، بافت عضلانی زیر سینه شما هدف قرار می گیرد. جراح با یک ابزار خاص، تکانه های الکتریکی قوی را روی عضلات زیر سینه متمرکز می کند. پس از چندین جلسه درمانی، باید تون بهتری را در عضلات سینه خود مشاهده کنید که می تواند سینه ها را بلند کرده و چین و چروک ها را صاف کند. مانند هر نوع دیگر تمرین قدرتی، نتایج به تعداد دفعات انجام آن بستگی دارد.

لیفت سینه با جی پلاسما

این دستگاه جدید است و پوست بسیاری از قسمت های بدن را سفت می کند و نسبت به روش های دیگر تهاجمی کمتری دارد. روش کار این تکنیک لیفت سینه به این صورت است که انرژی پلاسمای سرد پوست را منقبض می کند و بنابراین پوست تشویق می شود تا کلاژن جدید تولید کند. این دستگاه در دستان جراح شما انرژی بالابرنده و سفت کننده را به سینه ها می رساند و خطوط طبیعی شما را با گاز هلیوم یونیزه شده توسط انرژی RF بهبود می بخشد. مانند درمان ترماژ، این گزینه به جراح اجازه می دهد تا یک پروب را زیر پوست شما قرار دهد تا ناحیه سینه را به انقباض و سفت شدن تشویق کند.

انواع روش های لیفت سینه بدون جراحی در تهران 

لیفت سینه با بادی تایت

این روش تغییر شکل بدون جراحی برای بسیاری از قسمت های بدن از جمله سینه ها مناسب است. دستگاه BodyTite انرژی فرکانس رادیویی را به عمق پوست می تاباند که باعث تحریک تولید کلاژن می شود. وقتی پوست سینه کلاژن بیشتری تولید می کند، پوست را سفت می کند و شکل طبیعی تری به سینه می دهد. در این نوع لیفت سینه، جراح شما لیفت سینه بدون اسکار را با ابزارهای مناسب انجام می دهد، یک الکترود روی ناحیه تحت درمان قرار می گیرد و یک کانول در زیر پوست قرار می گیرد. الکترود و کانولا برای ارسال انرژی RF به بافت سینه کار می‌کنند و باعث انقباض پوست و تشکیل کلاژن می‌شوند که به مرور زمان سینه‌های شما را کمی بلند می‌کند.

لیفت سینه با PRP

این یک روش جدید لیفت صورت ضد پیری است که از پلاسما برای لیفت کردن سینه استفاده می کند. این روش راه حل مناسبی برای افتادگی شدید سینه نخواهد بود، اما می تواند سینه را کمی بلند کند و چین و چروک و جای زخم کمتری در آنجا خواهید داشت. نتایج لیفت سینه با این روش چندین ماه طول می کشد تا ظاهر شود و در صورت شیردهی یا بارداری توصیه نمی شود.

لیفت سینه با ترماژ

این یکی دیگر از لیفت صورت غیر جراحی است که کلاژن زیر پوست تولید می کند و از امواج رادیویی برای سفت کردن فیبرهای پروتئینی در پوست شما استفاده می کند. در طی این روش غیرتهاجمی، جراح شما از یک دستگاه TheramCool استفاده می کند که امواج رادیویی را به عمق پوست ارسال می کند. پس از این درمان، باید بلافاصله متوجه سفت شدن پوست سینه های خود شوید. فیبرهای کلاژن سفت‌تر در سینه‌ها می‌توانند شکل طبیعی آن‌ها را تقویت کنند. اما شما باید درمان را به طور منظم تکرار کنید زیرا اثرات آن تنها چند ماه باقی می ماند.

لیفت سینه با تزریق بوتاکس

بوتاکس با شل کردن ماهیچه های زیر پوست عمل می کند تا سطح پوست صاف تر و دارای چین و چروک کمتری ایجاد کند. این درمان ده ها سال پیش برای درمان خطوط ریز و چین و چروک معرفی شد، اما از آن زمان FDA حتی آن را برای درمان میگرن تایید کرده است. برخی از جراحان پلاستیک از تزریق بوتاکس در ناحیه قفسه سینه برای بزرگ کردن و بلند کردن سینه های بیماران خود استفاده کردند.

لیفت سینه با تزریق فیلر

سایر تزریق‌هایی که برای صورت استفاده می‌شوند برای ناحیه قفسه سینه در نظر گرفته می‌شوند. این تزریق ها شامل پرکننده های پوستی اسید هیالورونیک مانند Juvéderm و Restylane می باشد. نتایج این تزریق تا چندین ماه باقی می ماند و بدن را برای تولید کلاژن جدید در ناحیه تحت درمان تحریک می کند.

چه افرادی برای لیفت سینه بدون جراحی مناسب هستند؟

این یک گزینه برای بزرگ کردن سینه یا لیفت غیر جراحی سینه برای زنانی است که می خواهند افزایش کم و نتایج طبیعی را ترجیح دهند. متخصصان زیبایی به بیمارانی که چربی کافی در قسمت دیگری از بدن دارند توصیه می کنند که چربی سینه خود را اهدا کنند. این به این معنی است که یک فرد باید حداقل 5-10 پوند اضافه وزن داشته باشد. کاندیدهای عالی برای لیفت سینه بدون جراحی شامل کسانی هستند که سابقه خانوادگی سرطان سینه دارند. پزشکان بر این باورند که این می تواند یک گزینه عالی برای بسیاری از زنان باشد، برخلاف روش سنتی بزرگ کردن سینه که نیاز به کاشت دارد.

بهترین کاندید برای لیفت سینه بدون جراحی، زنانی هستند که از نظر جسمی سالم، از نظر روانی پایدار و در انتظارات خود واقع بین هستند. اکثر مراجعین 30 سال به بالا هستند، اما اگر در این زمینه مشکل دارید، می توانید از این روش در سنین پایین استفاده کنید. لیفت سینه بدون جراحی اندکی با عمل بزرگ کردن سینه متفاوت است. این روش شامل استفاده از لیزرهای پراکنده با کیفیت بالا به نام Coolbeam است.

نور لیزر توسط آب موجود در سلول های پوست اطراف بافت سینه جذب می شود. وقتی پزشک نور لیزر را روی پوست حرکت می دهد، هر بار فقط یک اینچ از بافت برداشته می شود. این کنترل باورنکردنی به پزشک اجازه می دهد تا پوست اطراف بافت سینه را از زوایای مختلف درمان کند و باعث سفت شدن کلی رشته های کلاژن در پوست اطراف می شود. سفت کردن پوست باعث ایجاد لیفت پوست می شود، درست مانند آنچه در لیزر اتفاق می افتد.

انواع روش های لیفت سینه بدون جراحی در تهران 

مزایای لیفت سینه بدون جراحی در تهران

لیفت سینه می تواند به زنان در کم شدن کمردرد و وضعیت نامناسب کمک کند و در عین حال سلامت کلی ستون فقرات را بهبود بخشد. با برداشتن بافت اضافی و بلند کردن بافت داخلی سینه، افتادگی سینه را اصلاح می کند. شکل سینه، برآمدگی و تقارن را بهبود می بخشد. بیشتر شدن سفتی سینه و ایجاد سینه های بزرگتر از مزایای این روش است. این روش نسبت به جراحی لیفت سینه مقرون به صرفه تر است. اعتماد به نفس را بهتر می کند. لیفت سینه بدون جراحی نتایج بسیار طبیعی دارد.

بعد از لیفت سینه بدون جراحی چه مراقبت هایی باید انجام شود؟

تا چند روز پس از لیفت سینه از سوتین استفاده نکنید، اگر مجبور به استفاده از آن هستید، حتما از سوتین های طبی استفاده کنید. از فشار دادن یا ماساژ دادن سینه ها خودداری کنید. برای مدتی از فعالیت های ورزشی شدید خودداری کنید. داروی تجویز شده توسط پزشک را به موقع مصرف کنید. رژیم غذایی و سبک زندگی خود را سالم تر کنید. حتما تا مدتی بعد از لیفت سینه طاق باز بخوابید، زیرا خواب به سینه ها فشار می آورد و بر اثرات لیفت سینه تاثیر می گذارد.

روند جراحی لیفت سینه بدون جراحی در تهران

جراحی لیفت سینه با بیهوشی عمومی انجام می شود. روش جراحی به این صورت است که ابتدا محل های برش مشخص می شود. پس از ایجاد برش در ناحیه مورد نظر، پوست و بافت اضافی برداشته شده و سینه لیفت می شود. گاهی اوقات لازم است موقعیت نوک پستان تغییر کند. در پایان برش ها بخیه زده می شود و برای محافظت از بخیه ها بانداژی روی سینه گذاشته می شود. در مورد اسکارهای این روش جراحی باید به این نکته اشاره کرد که با گذشت زمان شاهد بهبود جای زخم و بخیه ها هستیم، جای زخم ها کم کم قرمز و محو می شوند. شفافیت اسکارها به محل برش و تکنیک و مهارت مورد استفاده در حین جراحی بستگی دارد.

لیف سینه چه عوارضی دارد؟

لیفت سینه بدون جراحی بسیار کمتر از گزینه های جراحی تهاجمی خطر دارد، اما می تواند عوارض جانبی داشته باشد. بنابراین اگر بعد از درمان متوجه سوزش، قرمزی یا ناراحتی شدید، تعجب نکنید. زیرا بروز چنین علائمی تا حدود زیادی طبیعی و موقتی است. اگر متوجه درد، تورم یا سوزش پوست شدید که بیش از چند روز طول بکشد، باید به پزشک مراجعه کنید.

لیف سینه بدون جراحی چه عوارضی دارد ؟

کلام آخر

برای انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. مراقبت ها و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی بگیرید و دچار خطرات و عوارض نشوید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 1

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *